_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Jūrmalas Bite 2013

Birkas:, Atskats No comments
featured image

15.-16. jūnijā Dubultos notika ikgadējais pludmales frisbija turnīrs, kurā startēja arī 3 mūsu kluba mix komandas – UD bordo, UD black un MPV. Vislabāko sniegumu no mūsējiem rādīja UD bordo, kas izcīnīja sudraba godalgas, finālā piekāpjoties OFK. Open grupā triumfēja Latvian national team. Spēles gars tika piešķirts abām Latvian national team komandām, jāmin, ka sieviešu izlase startēja mix grupā. Turpinājumā piedāvāju ieskatu katras UD kluba komandas gaitās.

 

UD bordo

B grupas spēlēs 11:4 pret OFK, 4:3 pret Bivni (Krievija), 9:0 pret MPV un 6:4 pret Latvian NT, pusfinālā 6:5 pret Mariu Meskos (Lietuva), finālā 6:8 pret OFK.

Turnīra noslēgumā 2. vieta 9 komandu konkurencē.

Spēles gars 11.0 – dalīts 4. rezultāts.

Komandas kapteiņa Renāra Niedras komentārs:

"Jūrmalas bite 2013 Ultimate Decision Bordo kapteiņa skatījumā ieviesa spēlētājiem pārliecību gan par saviem spekiem, gan spējām, kā arī parādīja komandas vājās puses pie kā viennozīmīgi vajadzētu strādāt.
Kā klupšanas akmens ko komanda vēl nav iemācījusies pilnībā izmantot ir zonas aizsardzība, ja pašiem tai izdevās tikt garām diezgan veiksmīgi tad pretinieki vēl vieglāk tika cauri mūsējai.
Kopumā esmu apmierināts ar komandas sniegumu kaut arī uzvara kopā turnīrā bija vismaz viena ķēriena attālumā :) "Renārs Niedra

 

UD black

A grupas spēlēs 7:3 pret Pertusaria, 6:5 pret Mariu Meskos (Lietuva), 6:5 pret Ventspils, pusfinālā 3:7 pret OFK, spēlē par trešo vietu 5:8 pret Mariu Meskos (Lietuva).

Turnīra noslēgumā 4. vieta 9 komandu konkurencē.

Spēles gars 12.6 – 2. rezultāts.

Komandas kapteiņa Daiņa Jakovela komentārs:

"Pirmajā dienā 100% uzvaras un 1. vieta grupā, bet ne bez pārdzīvojumiem. Spēlē pret Mariu Meskos nemaz nezinājām, ka 6. bija pēdējais punkts, bet ar trešo piegājienu tomēr sanāca gūt izšķirošo punktu. Spēlē pret Ventspili nonācām neapskaužamā situācijā – 2:5 un spēle līdz 6, tomēr spējām lauzt spēles gaitu, gūt 4 punktus pēc kārtas un izraut uzvaru. Šī pēdējā spēle viesa cerības, ka viss iespējams.
Otrajā dienā smags zaudējums pusfinālā pret OFK – Ogre labi izmantoja savu pieredzes ziņā sabalansēto sastāvu, ātri pārņēma iniciatīvu un noveda lietu līdz galam. Turpinājumā spēle pret leišiem, ar ko jau tikāmies grupā. Jāsaka, ka viņi bija gatavāki šai cīņai un gribēja vairāk uzvarēt, to arī varēja redzēt atdevē uz laukuma. Sāpīgs zaudējums un vēl viena 100% diena.
Jāmin, ka komandas sastāvs bija spēlētāju mikslis ar dažādām pieredzēm. Pludmalē bijām spēlējuši maz – nebijām pieraduši pie apstākļiem. Ceru, ka tomēr jaunie guva labu pieredzi. Ceru, ka rezultāts, nevis liks nokārt galvas, bet gan ar citu attieksmi un sparu strādāt treniņos!"Dainis Jakovels

 

MindPV

B grupas spēlēs 0:9 pret UD bordo, 3:6 pret OFK, 4:9 pret Bivni un 0:9 pret Latvian NT, kvalifikācijas spēlē par 5.-8. vietu 1:9 pret Ventspils.

Turnīra noslēgumā 9. vieta 9 komandu konkurencē.

Spēles gars 10.4 – 7. rezultāts.

Komandas kapteiņa Staņislava Jurkēviča komentārs:

"Milzīgs PALDIES visiem MindPV MIX komandas dalībniekiem: Agnesei Katlapai, Aigaram Rumbai, Dmitrijam Siricai, Kitijai Naglei, Mihailam Kisļakovam, Natālijai Nemiro, Vitālijam Šohinam, Vjačeslavam Pavlovam, Zandai Šmikstei, Žannai Vaļeniecei un nedaudz arī sev pašam Staņislavam Jurkēvičam par šīm brīvdienām, kā arī visiem tiem, kas ir atbalstījuši mūsu komandu šajā turnīrā.
Runājot par rezultātiem, mēs neesam ierindojušies godalgotās vietās, arī ar uzvarām pagaidām nevaram lepoties, bet…tas arī nebija mūsu galvenais mērķis. Mums bija daudz kas darāms, un es teikšu, ka esam dabūjuši veselu virkni lokālu panākumu. Esam pielikuši saspēlē un, kas ir ļoti svarīgi, spēlē aizsardzībā.
Pirmkārt, esam pirmo reizi (pie kā visai rezultātīvi) noprovējuši klasisko pušu sēgšanas aizsardzību (kas pirms tam pat vienkārši nebija saprotams nevienam no mums :)), otrkārt, mums izdevās izmēģināt jauno trīs “handleru” uzbrukumu (paldies UD bodro par ieteikumu ;)), tāpat esam izspēlējuši vairākas smagas, neželīgi garas izspēles, ar daudzām piespēlēm, kas liecina par mūsu arvien pieaugošo pacietību gan uzbrukumā, gan aizsardzībā.
Un vēl, atsevišķi ir jāuzslavā katru spēlētaju no MindPV MIX un visu komandu kopumā par šī turnīra mūsu labāko spēli, spēli ar Ogres Frisbija Klubu (kurš starpcitu uzvarēja Jūrmalas Biti), jā, mēs esam zaudējuši 3:6, bet…šajā spēlē notika gandrīz viss iespējamais, esam bijuši vadībā, esam spējuši atspēlēties, lai dabūt neizšķīrtu 3:3, turēt šis spēles intrīgu līdz “spēles laika nobeiguma svilpienam” un pat pēc tā, un tieši šajā spēlē mums bija vairākas nežēlīgi garas izspēles, bet pats galvēnais, kā esam uzspieduši savu spēli topošiem čempioniem, mūsu veiksmīgu aizsardzības darbību skaits šajā spēlē tiecas otrajam desmitam, katrs no mums ir atstājis sevi laukumā līdz galam, un pat paši ogrēnieši ir atdzinušies, ka bija šokēti par TĀDU mūsu spēli! Un tieši šis spēles sniegumu droši var saukt par MindPV MIX komandas uzvāru!!!
Cepuri nost, MindPV MIX komandas biedri, esmu lepns, ka spēlēju ar jums-mums visiem kopā! :)))
Un vēl, novēlu visātrāko izveselošanas Aigaram Rumbam (potītes izmežģījums) un Mihailam Kisļakovam (kājas pirksta lūzums)!"Staņislavs Jurkēvičs

 

Jūrmalas Bite rezultāti