_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Sun Beam 2013

Birkas:, Atskats No comments
featured image

Atkal bronza vai UD piedzīvojumi Klaipēdā:

Jau trešo gadu pēc kārtas UD kluba pārstāvji devās uz saulaino un smilšaino Klaipēdu, lai cīnītos pludmales turnīrā Sun Beam 2013.

Lielākā daļa komandas uz Lietuvu devās jau piektdienas vakarā. Lietuva sagaidīja ar lietu visas nakts garumā, kā arī vilciena skaņām ik stundu. Tomēr tas neietekmēja UD kluba pārstāvju cīņas sparu. Pirmā spēle pret komandu Double Z, pret kuru vēl līdz šim nebija sanācis spēlēt. UD nespēja rast argumentus lietuviešu tālajiem metieniem, kā rezultātā piedzīvots zaudējums 8:12. Dienas otrā spēle pret KossMix. Arī jaunā komanda. Šī bija iespēja ievērtēt pretiniekus pirms BUC. UD komandai spēle gāja gan aizsardzībā gan uzbrukumā. Uzvara 13:6. Pēdējā spēle pret mājniekiem Mariu Meškos. Mājnieki pierādīja ka savās mājās šoreiz viņi ir labāki – 8:14.
Otrajā dienā pirmās divas spēles pret Vorai. Lai gan spēles bija saspringtas, tomēr Vorai spēļu beigās ņēma virsroku – 7:12, 9:13. Kā rezultātā UD priekšā cīņa par bronzu. Spēlē par trešo vietu atkal jāspēlē pret Double Z. Iekšā sportiskais niknums un vēlme revanšēties. Spēles gaitā UD nonāca iedzinējos ar mīnus 3. Tomēr spēja saņemties un spēles uzvaras punktu guva Olga pēc Renāra piespēles. UD trešo gadu pēc kārtas izcīna bronzas medaļas. Sveicam!

Zeltu un spēles gara balvu izcīnīja mājnieki, bet sudrabu – Viļņas Vorai.

Stastīja Maija Matroze.

 

Sastāvs: Renārs Niedra (kapteinis), Kristaps Kārkliņš, Kristaps Treilons, Rihards Apsītis, Andrejs Bakašs, Laura Eriņa, Maija Matroze, Māra Lavrinoviča, Linda Balalaiko, Kitija Nagle, Olga Savelyeva

 

Bildes:

no organizātoriem

no Lindas

no Olgas

 

Turnīra mājas lapa: http://mariumeskos.wordpress.com/english/