Mūsu Raksti

xEUCR-N 2013

Birkas:, Atskats No comments
featured image

24.-25. augustā Helsinkos, Somijā, notika Eiropas frisbija klubu čempionāta Ziemeļu reģiona atlases turnīrs (xEUCR-N), kurā piedalījās arī Ultimate Decision mix komanda, ierinojoties 4. vietā starp 9 reģiona spēcīgākajām komandām. Cita Latvijas komanda Salaspils FK izcīnīja 1. vietu un iespēju piedalīties finālturnīrā (xEUCF), kas norisināsies 26.-29. septembrī Bordo, Francijā. Turpinājumā ieskats UD mix komandas gaitās.

Ultimate Decision

A grupas spēlēs 15:9 pret Sky Pro (Krievija), 15:9 pret Jeans Team (Norvēģija), 5:15 pret Vaasa Saints (Somija) un 14:11 pret Bivni (Krievija), pusfinālā 4:15 pret Salaspils FK (Latvija), spēlē par 3. vietu 8:15 pret UFO Tampere (Somija).

Ultimate Decision komandas kapteiņa Daiņa Jakovela komentārs:

" Kopumā komandas starts vērtējams kā veiksmīgs, jo spējām noturēt komandu izsējumā piešķirto 4. vietu, lai arī uz Helsinkiem nebrauca kluba spēcīgākais sastāvs, kā arī pirmajā spēlē traumas dēļ zaudējām vienu atslēgas spēlētāju – Mārtiņu Taureni. Grupas spēlēs gūtas vajadzīgās uzvaras, lai nodrošinātu vietu pusfinālā. Īpaši jāizceļ uzvara pār Krievijas pirmo numuru “Bivni”, kur atradāmies iedzinējos līdz pat 8:9, bet galotnē tomēr spējām lauzt spēles gaitu, gūt svarīgu uzvaru – 14:11. Pusfinālā smags zaudējums 4:15 pret “Salaspils KF” spēcīgo un sabalansēto sastāvu. Arī spēlē par trešo vietu pret somu “UFO Tampere” pirmais puslaiks graujošs 1:8, tomēr galvas netika nokārtas, spējām izlīdzināt spēles gaitu – otrais puslaiks 7:7. Rezultātā piekāpšanās somiem ar 8:15. Tā kā vairāki vadošie spēlētāji dažādu iemeslu dēļ šajā turnīrā nevarēja pārstāvēt UD krāsas, tad citiem tā bija iespēja būt sastāvā, spēlēt augstā līmenī un uzņemties iniciatīvu. Ceru, ka gūtā pieredze būs labs motivators katram pašam cītīgi strādāt pie savas izaugsmes."Dainis Jakovels