_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Rīgas Rudens 2013

Birkas:, Atskats No comments
featured image

2.-3. novembrī Ogrē un Lielvārdē norisinājās ikgadējais starptautiskais frisbija turnīrs Rīgas Rudens 2013, kurā piedalījās frisbija komandas no Baltijas valstīm, Krievijas, Zviedrijas, Baltkrievijas un Ukrainas. Mūsu Ultimate Decision vīriešu komanda izcīnīja bronzas godalgas 20 komandu konkurencē, bet sieviešu KCN Rīga 4. vietu 12 komandu konkurencē. Par turnīra uzvarētājiem kļuva OksiDiskO (Krievija) un Swedish Fish (Zviedrija) vienības attiecīgi vīriešu un sieviešu grupās, bet spēles gara balvu saņēma vīriešu FreeseB (Igaunija) un sieviešu Moments (Latvija).

Vairāk par mūsu piecu komandu startiem lasiet zemāk.

 

Vīriešu komandas

Ultimate Decision

D apakšgrupā 11:3 pret PSL (Latvija), 11:5 Me & My Monkey (Krievija), 7:8 pret OksiDiskO (Krievija), 8:7 pret Zepps (Lietuva), 1/8 finālā 11:6 pret FreeseB (Igaunija), 1/4 finālā 11:8 pret Salaspils WT (Latvija), 1/2 finālā 5:7 pret Sokol (Krievija), spēlē par 3. vietu 15:10 pret Vorai (Lietuva).

Kopumā 3. vieta 20 komandu konkurencē – augstākais sasniegums šajā turnīrā komandas vēsturē.

Komentē komandas jaunākais dalībnieks Krišs Apšenieks:

" Lielākais pozitīvais moments bija noslēgums spēlē ar Salaspils komandu, kura bija noteicošā, lai iekļūtu četriniekā. Spēles par medaļām bija intensīvas un lika komandām parādīt savu maksimumu. Lielu ieguldījumu komandas punktos deva Kārlis Malcenieks, kurš cīņā par bronzas medaļu iezemēja vairākumu no visiem punktiem. Šis ir Ultimate Decision komandas augstākais iegūtais sasniegums Rīgas Rudens turnīrā, par ko noteikti ir priecīga visa komanda."Krišs Apšenieks

 

SoulFly UD

C apakšgrupā 9:10 pret Flying Worms (Latvija), 9:11 pret Vorai (Lietuva), 8:6 pret Ju-Piter Fulgur (Krievija), 11:3 pret KossMix (Lietuva), 1/8 finālā 10:8 pret Skraidantys Drambliai (Lietuva), 1/4 finālā 6:7 pret OksiDiskO (Krievija), pārspēlē par 5.-8. vietu 11:5 pret Zepps (Lietuva), spēlē par 5. vietu 5;11 pret Salaspils WT (Latvija).

Kopumā 6. vieta 20 komandu konkurencē – augstākais sasniegums šajā turnīrā komandas vēsturē.

Komentē komandas kapteinis Renārs Niedra:

" Rīgas rudens un sestdienas rīts sākas ar pretinieku vērošanu un to spēles izprašanu. Pirmā spēle pret Ventspils Flying Worms, manuprāt, turnīrā svarīgākā spēle. Uzdevums bija vinnēt. To šoreiz neizdevās sasniegt, spēles rezūtātā zaudējām ar vienu punktu, bet pats galvenais, tika iegūta pārliecība, ka spējam vairāk kā pagājušajā gadā un ar sastāva papildinājumu varam sasniegt vairāk. Pārējās grupas spēles aizritēja sīvā cīņās, kur ar katru spēli centāmies arvien vairāk labot savas kļūdas.
Krusta spēlē pret OksiDisko gāja grūti, zinot to ka viņiem ir spēcīgs sastāvs. Centāmies likt arī uzsvaru pret viņu saspēles vadītājiem un, mūsuprāt, vienīgo zonas spēlētāju. Kas nedadudz izdevās, līdz ar ko arī varējām parādīt līdzīgāku spēli.
Kopumā kā komandas kapteinis esmu apmierināts ar izmaiņām komandas sastāvā un ar to, kā komanda sevi parādīja šajā turnīrā. Vēl visa sezona priekšā un esam gatavi parādīt pārsteigumus pretiniekiem.
Paldies komandai par spēlēm."Renārs Niedra

 

MindPV

B apakšgrupā 0:11 pret Salaspils WT (Latvija), 1:11 pret Shadows (Krievija), 4:11 pret Skraidantys Drambliai (Lietuva), 3:11 pret Tartu Turbulence (Igaunija), pārspēle par 9.-16. vietu 4:11 pret Ju-Piter Fulgur (Krievija), E apakšgrupā 1:11 pret Salaspils Jr (Latvija), 6:11 pret KossMix (Lietuva), 5:11 pret SkyPro (Krievija).

Kopumā 20. vieta no 20 komandām – piedalās pirmo reizi šajā turnīrā.

Komentē komandas kapteinis Staņislavs Jurkēvičs:

" Rīgas Rudens 2013 – pirmā šāda līmeņa starptautiska pieredze komandai, tāpēc mūsu ambīcijas bija krietni pieticīgākas nekā pārējiem. Vēlējāmies spēlēt pēc iespējas pilnu spēles laiku, kā arī likt pasvīst ne tikai sev pašiem, bet ari pretiniekam.
Turnīru aizvadījām, kā pa viļņiem. Jā, nevienu spēli šajā turnīra mums uzvarēt nesanāca, tomēr esam savākuši vairākas lokālas uzvaras, tajā skaitā katrs par sevi pašu, gan psiholoģiskajā, gan fiziskajā aspektā. Īpaši smagi mums gāja pēc pirmās dienas slodzes un psiholoģiskas bedres, tomēr esam spējuši pārkāpt sev pašiem pāri un „ieslēgties” jau pirmajā svētdienas spēlē.
Mēs izmēģinājām vairākus jaunumus, daži izveidojas spontāni jau spēles laikā, bet saskaņoti un efektīvi, citi bija ieteikti no malas, paldies par to UD meitenēm.
Puse no komandas visai veiksmīgi bija iespēlēta vairākās jaunās pozīcijās. Tas arī ir mūsu galvenā lokālā uzvara. Tāpēc atliek tikai strādāt un pīt grozus nākotnes ražai.
Milzīgs paldies visiem par atbalstu MindPV komandai."Staņislavs Jurkēvičs

 

Sieviešu komandas

KCN Rīga

B apakšgrupā 7:6 pret Salaspils FK (Latvija), 10:7 pret Brilliance (Krievija), 11:6 pret Sexy Legs (Igaunija), 11:4 pret SkyPro (Krievija), 11:3 pret Ultimate Decision (Latvija), 1/2 finālā 3:11 pret Swedish Fish (Zviedrija), spēlē par 3. vietu 9:15 pret Salaspils FK (Latvija).

Kopumā 4. vieta no 12 komandām – trešo gadu pēc kārtas iekļūst turnīra Top4, pērn izcīnītas sudraba godalgas.

Komentē komandas pārstāve Krista Mierkalne:

" Komandas sastāvā šosezon bija lielas pārmaiņas. Tomēr tas neizrādījās šķērslis iekļūšanai spēcīgāko četriniekā. Pirmās dienas piecas spēles palīdzēja tām spēlētājām, kuras nesen pievienojušās komandai, iespēlēties un mazliet labāk izprast komandas biedrenes. Šķita, ka visu pirmo dienu komanda bija uz viena viļņa – kā rezultātā tika izcīnītas piecas uzvaras piecās spēlēs, un nodrošināta vieta četriniekā.
Otrajā dienā diemžēl atkārtojās jau iepriekš pieredzēts scenārijs – divas zaudētas spēles un tikai nedaudz līdz medaļām. Mazliet pievīla fiziskā sagatavotība, kā arī traucēja nespēja pienācīgi noskaņoties un sākt spēlēt „savu spēli” jau no pašām pirmajām minūtēm.
Lai arī izcīnītā 4. vieta nebija gluži izvirzītā mērķa sasniegšana, tika gūta neatsverama pieredze un pozitīvas emocijas turpmākajiem turnīriem. Jāsaka paldies arī trenerim, kurš piedalījās katrā mūsu spēlē un centās sakārtot kā uzbrukumu, tā aizsardzību, neraugoties uz to, ka pašam paralēli bija jāgatavojas savām spēlēm. Un noteikti vēlam ātru atveseļošanos Sabīnei!"

 

Ultimate Decision

B apakšgrupā 9:10 pret Salaspils FK (Latvija), 3:11 pret KCN Rīga (Latvija), 5:10 pret Brilliance (Krievija), 8:7 pret Sexy Legs (Igaunija), 4:9 pret SkyPro (Krievija), spēle par 5.-8. vietu 9:11 pret The Sixth Sun (Baltkrievija), spēle par 9.-10. vietu 7:6 pret Hands Up (Latvija), spēle par 9. vietu 9:8 pret Sexy Legs (Igaunija).

Kopumā 9. vieta no 12 komandām – 2011. gadā komanda izcīnīja 6. vietu šajā turnīrā.

Komentē komandas pārstāve Vineta Nipere:

" Rīgas Rudenī vislabāko spēli parādījām pret Salaspils meitenēm. Mūsu grupas spēcīgākajai komandai no Salaspils mēs likām diezgan pasvīst, ideāli realizējot savus uzbrukumus. Mēs pārsteidzām gan sevi, gan viņas, kā arī citus turnīra dalībniekus, sniedzot baudāmu spēli, un nākamreiz mēs dosimies uz laukumu stājoties pretī citām komandām ar tik pat lielu pārliecību par seviem spēkiem un cīņas sparu kā šajā turnīrā pret Salaspils komandu. Dienas pēdējā spēlē stājāmies pret mūsu pašu UD kluba komandai KCN. Šoreiz ar lielu nožēlu atvainojamies kluba biedrenēm par mūsu slikto sniegumu savstarpējā cīņā. Šajā spēlē Jūs pierādījāt, ka kopējos treniņos esat iemācījušās ļoti labi nostrādāt aizsardzībā pret mums. Mēs noteikti centīsimies uzlabot savu sniegumu un nākamreiz būt Jums cienīgas pretinieces, lai UD kluba komandas tiktos tikai finālos.
Turnīru noslēdzām ar atkārtotu, bet skaistu uzvaru pār Sexy Legs dāmām tādējādi Rīgas Rudens turnīrā izcīnot 9.vietu.
Turnīrs aizritēja ar sāpīgiem zaudējumiem un skaistām uzvarām. Priecēja ļoti, ka komanda spēja savākties grūtos brīžos un nepadevās uztraukumam, kad tablo uzrādīja vienādu punktu skaitu un uzvarētājus noteica pēdējais precīzais metiens zonā un veiksmīgais ķēriens.
Paldies meitenēm – Santai un Olgai, kuras šogad piedzīvoja debiju mūsu komandas sastāvā, kā arī visām komandas meitenēm – paldies par lielisko nedēļas nogali un jūsu cīņas sparu, tikai kopā mēs esam komanda un tikai kopā mēs varam spēlēt lielisku frisbiju!"

 

Papildus informācija:

Turnīra mājas lapa

Turnīra rezultāti

Turnīra Facebook lapa ar galerijām

Turnīra Twitter konts

Raksts par turnīru SportaCentrs.com

Video sižets par turnīru OgreTV