_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

LFL 2013/2014: otrais posms Valmierā un Ventspilī

Birkas:, Atskats No comments
featured image

15. decembrī Valmierā un Ventspilī norisinājās Latvijas Frisbija līgas otrā posma spēles. Uz Valmieru devās mūsu kluba sieviešu komandas, bet uz Ventspili – vīriešu komanda MINDPV. Pie trim uzvarām trīs spēlēs tika KCN Rīga komanda, kas ļāva turnīra kopvērtējuma tabulā pakāpties uz 3. pozīciju. Turpinājumā sīkāks ieskats katras komandas gaitās.

Sieviešu komandas

KCN Rīga

13:5 pret Ultimate Decision, 13:1 pret DU Ultimate Lifestyle un 13:2 pret MINDPV.

Īsi komentē komandas pārstāve Krista Mierkalne:

"KCN Rīga šajā sabraukumā spēja parādīt stabilu sniegumu, gūstot trīs pārliecinošas uzvaras. Sasniedzām izvirzīto mērķi, rādījām savu spēli. Centāmies aktīvāk piestrādāt tieši aizsardzībā, kas arī izdevās."Krista Mierkalne

Ultimate Decision

5:13 pret KCN Rīga, 13:4 pret MINDPV un 13:2 pret DU Ultimate Lifestyle.

Komentē komandas pārstāve Svetlana Parhimuka:

"Otrā posma pirmā spēle tika aizvadīta ar citu kluba komandu KCN Rīga, un ņemot vērā, ka iepriekšējās savstarpējās spēlēs nespējām parādīt līdzvērtīgu sniegumu, komanda bija noskaņojusies cīnīties. Jāteic, ka spēles sākumdaļā tas arī izdevās un spēle aizritēja punkts, punktā, tomēr spēlēs gaitā pieļautās daudzās kļūdas un neizmantotās izdevības noveda pie likumsakarīga zaudējuma.
Jāuzteic arī vēl viena kluba komanda MINDPV, ar kuru tika aizvadīta otrā posma spēle. Izmantojot to, ka aizvadām otro spēli pēc kārtas, viņas guva vairākus punktus un lika mums mobilizēties un cīnīties par katru punktu. Posma noslēdzošajā spēlē pārliecinoša uzvara pār turnīra jaunpienācējām DU Ultimate Lifestyle komandu.
Jāatzīmē, ka posmā debiju piedzīvoja komandas papildinājums – Anete Dzērve, un īpašs prieks par viņas atzīmēšanos arī statistikas ailītēs. Komandas vārdā sveicam cīņu biedrenes no MINDPV, kurām izdevies izcīnīt pirmo uzvaru!"Svetlana Parhimuka

MINDPV

9:4 pret DU Ultimate Lifestyle, 4:13 pret Ultimate Decision un 2:13 pret KCN Rīga.

Komentē komandas pārstāve Agnese Katlapa:

"15.decembris noteikti ieies MINDPV vēsturē kā diena, kad beidzot tika gūta ilgi gaidītā pirmā uzvara mūsu komandas neilgajā pastāvēšanas laikā! Uzvarējām DU Ultimate Lifestyle komandu ar 9:4. Spēle gan nebija viegla, jo ļoti daudz kļūdījās ne tikai pretinieces, bet arī mēs pašas gan piespēļu mešanā, gan ķeršanā. Bet tomēr neradās sajūta, ka varētu zaudēt – mūsu komanda cīnījās līdz galam. Apsveicu visas MINDPV meitenes! :)
Otrā spēle pret mūsu pašu UD komandu – 4:13. Sākums visnotaļ cerīgs – 4:4, spēle gāja punkts punktā. Bet tad kaut kas vai nu mūsos salūza, vai arī UD labāk noskaņojās spēlei, un vairāk punktus nespējām gūt.
Trešā spēle pret KCN meitenēm – 2:13. Gribējām nospēlēt labi, bet sanāca ātra spēle tai ziņā, ka neko nespējām padarīt savu pretinieču uzbrukumiem – KCN savas izspēles veica perfekti, bieži vien punktu gūstot, pārmetot disku pāri visam laukumam.
Kopumā pozitīvs posms, tikai daudz vēl jātrenējas un jāuzkrāj pieredze."Agnese Katlapa

Vīriešu komandas

MINDPV

1:13 pret Probably Some Latvians, 5:13 pret Flying Worms un 1:13 pret Salaspils WT.

Komentē komandas kapteinis Staņislavs Jurkēvičs:

"Likām lielas cerības uz spēli pret PSL. Tomēr viņu ātrums pārsteidza, spēle paskrēja mums garām, kā ekspresis. Mēs tikai paspējām ielekt pēdējā „vilciena” vagonā, lai gūtu kaut goda punktu pie rezultāta 0:12.
Otrā dienas spēle aizritēja labāk, tā teikt – ar saturu. Tas, ko neizdarījām pret PSL, kaut vai mazliet sanāca pret Flying Worms. Spēlējot savu spēli, mums pat izdevās kādu laiku turēties līdzi pretiniekam un nelaist to tālāk par dažiem punktiem.
Neskatoties uz rezultātu, varu teikt, ka esam parādījuši labu sniegumu arī pret čempioniem. Nospēlējām jau krietni ilgāku spēles laiku, spējām kontrolēt disku, dažreiz likām kļūdīties arī čempioniem un kādu laiku ar vēsu prātu rādījām savu spēli.
Viens pakāpiens attīstībā ir kāpts – rokas vairs netrīc no apziņas, pret ko tu spēle. Bet atklājies cits šķērslis – disks krīt no rokā slodzes laikā. Labi, ka ir zināms, pie kā strādāt."Staņislavs Jurkēvičs

Latvijas Frisbija līgas otrā posma spēles UD vīriešu komandām plānotas 21. decembrī Daugavpilī, bet trešais posms jau notiks nākamgad – 12. janvārī Salaspilī sievietēm un Ogrē vīriešiem.

Papildus informācija: