_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Riga Magic Dance

Birkas:, Atskats No comments
featured image

10. un 11. maijā Ķīpsalas hallē valdīja deja, sports un daudz, daudz emociju, jo vairāk kā 250 ekstrēmo sporta veidu un mūsdienu dejas lietpratēju izdzīvoja dejiski ekstremālo uzvedumu Riga Magic Dance. Šova laikā mākslinieki deva pamatīgu devu adrenalīna, emociju un pārsteiguma.

"Tas bija pārsteigumiem bagāts šovs, kurā saplūda divas šķietami nesavienojamas aktivitātes – ekstrēmais sports un ielu dejas. Latvijā ir gan labi sportisti, gan labi dejotāji, tāpēc šis šos deva iespēju iepazīt vieniem otrus un parādīt to Latvijai. Šis pasākums bija interesants ne tikai skatītājiem, bet arī pašiem dalībniekiem, jo šova laikā vajadzēja sadarboties ne tikai ar kolēģiem, bet arī ar citas mākslas pārstāvjiem – dejotājiem."atzīst viena no pasākuma dalībniecēm un kluba spēlētāja Sabīne Šmite

Šova laikā frisbija spēlētāji iejutās mākslinieku ādā, jo pirmās daļās priekšnesumā spēlētājiem diski bija jāmētā tumsā.

Paši diski bija nokrāsoti luminiscējošā krāsā, kas, pie attiecīgās gaismas, iedegās kā lampiņas.

Īpašu publikas atsaucību šajā priekšnesumā izpelnījās diska griešana uz pirksta un tālās piespēles. Otrajā daļā frisbijs parādījās savā ierastajā ampluā, kurā spēlētāji sportiski un atraktīvi demonstrēja piespēles un imitēja spēles punkta izspēli.

No Ultimate Decision kluba šovā piedalījās: Sabīne Šmite, Gints Mucenieks, Maija Matroze, Māra Lavrinoviča, Santa Kazaka, Aigars Ancāns un Renārs Čeredņičenko.