_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Latvijas Čempionātā sudrabs un bronza!

Birkas:, Atskats No comments
featured image

2014. gada 6. un 7. jūlijā Ogres ģimnāzijas stadionā pulcējās frisbija spēlētāji un viņu atbalstītāji, lai Latvijas Čempionāta ietvaros noskaidrotu spēcīgākās komandas. UD šajās sacensībās pārstāvēja trīs komandas – viena sieviešu divīzijā un divas vīriešu. Jāatzīmē, ka neskatoties uz plašo pārstāvniecību, nevienai no komandām līdz zelta godalgām nokļūt neidevās.  Vīriešu vienības neaizstāvējā pagājušajā vasarā izcīnīto čempionu titulu un noslēdza sacensības 3. un 5.vietā, savukārt sieviešu divīzijā izcīnītas sudraba godalgas. Turpinājumā plašāk par komandu gaitām:

ULTIMATE DECISION (SIEVIEŠU)

Komentē komandas kapteine Maija Matroze:

UD sieviešu komanda Latvijas čempionātā ārā ieguva 2.vietu. Čempionāta laikā tikai aizvadītas divas apļa spēles ar U19 meiteņu izlasi un Salaspils FK . Tika izcītītas divas uzvaras pret U19 izlasi – 9:4 un 12:2, kā arī piedzīvoti divi zaudējumi pret Salaspili – 6:12 un 2:12.
Čempionāta laikā tika secināts, ka jāieguda lielāks darbs treniņos, lai varētu cīnīties pret Salaspils meitenēm. Uz nākamo gadu apzināties, ka nepietiek tikai ar gribēšanu uzvarēt, bet ieguldīt pūles un sviedrus arī treniņdarbā, lai šo mērķi izpildītu.
UD meitenes sūta veiksmes vēlējumus U19 meitenēm pasaules junioru čempionātā Itālijā un Salaspils mix komandai pasaules klubu čempionātā.

ULTIMATE DECISION

Komentē komandas kapteinis Sergejs Volkovs:

Latvijas Čempionātā 2014 UD1 komanda nospēlēja salīdzinoši vāji. Komanda ieguva 3. vietu 5 komandu konkurencē, parādot vāju sniegumu gan tehniskajā izpildījumā, gan fiziskajā sagatavotībā. Komanda pēc sāpīga zaudējuma pusfinālā Ventspils komandai, spēle, kur praktiski vajadzēja realizēt tikai 2 savus uzbrukumus (bet faktiski tika pieļautas 2 kļūdas), ar pūlēm spēja uzvarēt Ogres komandu, kas visu čempionātu aizvadīja tikai 7 cilvēku sastāvā un parādīja daudz labāku fizisko gatavību.
Secinājums ir tikai viens – neapmeklējot treniņus, uzvaras netiks gūtas.

ULTIMATE DECISION 2

Komentē kluba pārstāve Svetlana Parhimuka:

Ja iepriekš minēto kluba komandu mērķi Latvijas Čempionātā bija izcīnīt zelta godalgas, tad UD 2 komandai mērķi un uzdevumi bija piezemētāki. Komandas sastāvā bija virkne spēlētāju, kuri frisbijam pievērsušies pirms nepilna gada vai pat šī gada vasarā, kas savukārt tika papildināti ar vairākiem pieredzējušiem spēlētājiem. Dalība šāda līmeņa sacensībās jauniem spēlētājiem kalpoja kā lieliska pieredze turpmākai izaugsmei, savukārt pieredzējušākiem spēlētājiem starts turnīrā kalpoja kā iespēja uzņemties iniciatīvu gan laukumā, gan ārpus tā un iejusties komandas vilcējspēka lomā.
Kaut arī komanda nespēja gūt nevienu uzvaru, vairākās spēlēs tika izrādītā sīva un cienīga pretestībā, kas arī bija viens no komandas galvenajiem uzdevumiem.

Plašāk par sacensībām

Bildes no Sportacentrs.com