_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Mixed Madness 2014

Birkas:, , Atskats No comments
featured image

Turpinot aizvadītajā gadā aizsāktās tradīcijas, arī šogad UD devās uz Pērnavu, kur ņēma dalību turnīrā Mixed Madness. Arī šajā reizē komandai neizdevās iekļūt godalgoto komandu skaitā, tomēr no turnīra pārvesta nebūt ne mazvērtīgāka atzinība – Spēles gara balva.  Par komandas gaitām stāsta komandas kapteinis Renārs Niedra:

Sākšu ar lielu paldies komandai, kas neskatoties ne uz ko piedalījās šajā turnīrā un cīnījās līdz galam.
Turnīrā komandas bija sadalītas divās grupās. Katrā pa 4 komandām. Visiem ierodoties laicīgi un kārtīgi iesildoties uzsākām spēli pret igauņu komandu S.O.T.G., kas savā paspārnē bija arī uzņēmusi pāris ārvalstu spēlētājus, to starpā arī latviešiem labi zināmo Ivan no Ķīnas, kas iepriekšējā nedēļas nogalē spēlēja LFČ Salaspils sastāvā.Spēle pret šo komandu neveicās gluži kā bijām plānojuši un jau sākumā pretinieks bija spējīgs atrauties no mums ar vairāku punktu pārsvaru. Spēle noslēdzās ar zaudējumu un kā šajā dienā atklājās, tad komandai ir nopietnas problēmas ar diska noķeršanu un pareizo izvēļu veikšanu attiecībā uz piespēlēm. Dropi un turnoveri bija neskaitāmi.
Tiesa gan jāpiebilst. ka spēli padarīja interesantāku nedaudz brāzmainais vējelis.Otrā dienas spēle pret Jupiter komandu aizritēja līdzīgā manierē ar abu komandu neskaitāmām kļūdām. Ja pirmajā spēlē visu vainu gribējās novelt uz ceļu un neievingrināto roku, tad otrajā tam vairs nebija pamata.
Trešā dienas spēle pret pārliecinoši spēcīgāku komandu “Sexy legs” ritēja jau ar daudz mazāk kļūdām gluži vienkārša iemesla pēc. Pretinieku komanda nedeva mums tam iespēju realizējot savus punktus pārliecinoši.
Diena nu bija galā un godam nopelnīta pēdējā vieta grupā. Bet labi, ka vēl ir otrā diena.
Pēc kārtīgas kopīgās maltītes ieturēšanas vakarā visa komanda kopīgi devās uz organizatoru piedāvāto atpūtu boulinga zālē, kur ar izdomātiem vārdiem (ķēve, piepe,deguns, zemene…) centāmies pierādīt, ka varam arī kaut kur trāpīt. Nenoliegšu, ka veicās labi…
Nākamajā rītā nācās stāties pretī komandai Bivni. Jau iepriekšējā dienā vērojot komandu bija skaidrs, ka tā spēlē ļoti neprognozējami ar brīžiem labām izspēlēm. Uzsākot spēli visiem acīs varēja redzēt nedaudz iepriekšējās dienas sāpi par zaudējumiem. Šajā dienā uz laukuma bija uznākusi cita komanda. Piespēles ar dažiem izņēmumiem bija pārliecinošas un precīzas. Disks arī vairs ārā no rokām nekrita un uzreiz bija manāms rezultāts kurš uz tablo jau rādīja 6:2. Turpinot iesākto, arī uzveicām pretiniekus.
Viss, kas bija atlicis bija vēl viena pēdējā spēle par 5. vietu pret jau iepriekš satiktajiem S.O.T.G. Neliels izrāviens spēles sākumā un cīņa par katru laukuma centimetru varēja sākties. Mums uzdevums bija viens. Apturēt spēcīgos puišus un mierīgi aizvest uzbrukumu līdz galam. Taimauti bija beigušies jau pie rezultāta 4:2. Spēki abām komandām nez no kurienes, bet radās ar vien jauni. Punktu pa puntam sasniedzām savu mērķi +3, lai spēle varētu noslēgt ar point cap un priecāties. 7:4 puslaiks un pretinieks nepadodas. Cīņa turpinās, bet pateicoties pretiniekiem, kas izvēlējās izmēģināt cup aizsardzību arī mēs ar 1,5 kreili komandā varējām uzelpot.
Uzvaru un 5. vietu ieguvām godam. Neskatoties uz pirmās dienas neveiksmēm, vajag sev noticēt un daudz kas būs iespējams.
Vēlreiz paldies komandai par cīņas sparu un aizvadīto turnīru.
- Renārs Niedra

Turnīra mājas lapa
Spēļu rezultāti