Pirmspēdējo regulārās sezonas Latvijas Frisbija līgas sabraukumu UD komandas aizvadīja divās Latvijas pilsētās, UD vīriešu komanda devās uz attālo Ventspili, savukārt pārējās komandas varēja izmantot mājas zāles priekšrocības un aizvadīt cīņas Rīgā. Par komandu gaitām atskatā.

VĪRIEŠU KOMANDAS

UD

9:10 pret “Flying Worms”, 13:6 pret “Salaspils Jr”

Komentē komandas kapteinis Aigars Ancāns:

Pirmo spēli pret ventspilniekiem iesākām gaužām neveiksmīgi, jau otrajā punktā pretiniekiem veicot 3 sekmīgas aizsardzības, un nokļuvām iedzinējos 0:4, pēc kā sākām pamazām iespēlēties un beidzot būt sekmīgi uzbrukumos. Pārsvarā visas nepiespiestas un tādas kļūdas, kur parasti nekļūdāmies. Spēle kļuva intensīva. Puslaikā devāmies ar pāris punktu deficītu. Pēc puslaika izlīdzinājām rezultātu līdz 6:6, pēc rezultāta izlīdzināšanas atkal ļāvām pretiniekiem gūt 2 punktus, kurus izdevās atgūt un, jau spēles laikam beidzoties, rezultātu izlīdzinājām līdz 9:9. Tomēr beigās pietrūka spēku, lai noturētu arī pēdējo FW uzbrukumu un rezultātā sāpīgs zaudējums. Gūta mācība, jāizdara secinājumi, ka necenšamies spēlēt dažādu frisbiju, bet visu laiku vienu un to pašu, kas ļauj vieglāk pretiniekam pielāgoties mūsu spēlei un liek mums kļūdīties.
Spēlē pret Salaspils Jr iesākām jau pacietīgāk un uzbrukumos bijām precīzāki, jau sākumā izvirzoties vadībā un audzējām pārākumu ar katru punktu, pieturējāmies pie savas spēles un rezultātā acīmredzama uzvara: 13:6.

SOULFLY UD

13:4 Pret Ogre Night Watch, 13:3 pret Valiera Open, 13:11 pret Daugavpils Universitāte

Komentē komandas pārstāvis Renārs Čeredničenko:

8. februārī Rīgā norisinājās viens no LFL posmiem, kur komandai SoulFly UD stājās pretī 3 komandas. Pirmajā spēlē pret ” Ogres NightWatch” komanda “SoulFly UD” rādīja lielisku aizsardzību un ar labiem realizētiem uzbrukumiem noslēdzot spēli ar 13:4. Uz otro spēli bijām jau iespēlējušies un neļāvām komandai “Valmiera Open” vieglus uzbrukums, atkārtojot pirmās spēles veiksmīgo aizsardzību noslēdzām spēli ar 13:3. Dienas pēdējā spēlē pret “Daugavpils Universitāti” mēs uznācām ar nepareizo attieksmi ļaujot daugavpiliešiem izvirzīties vadībā ar 3:9. Paņemot minūtes pārtraukumu un izrunājoties uz laukuma uznācām pavisam ar citu attieksmi. Neļaujot daugavpiliešiem realizēt savus uzbrukums un ar minimālām kļūdām uzbrukumā spējām uzvarēt ar rezultātu 13:11.

MINDPV

13:6 pret ”Sirocco Ultimate”, 8:6 pret ”Ogre Night Watch”, 13:3 pret ”Valmiera Open”

Komentē komandas pārstāvis Vjačeslavs Pavlovs:

MINDPV – Sirocco Ultimate (13-6) Nervozs spēles sākums ar vairākam kļūdām abu komandu izpildījumā, bet laicīgi paņemtais minūtes pārtraukums ļāva sakārtot mūsu spēli un, gūstot vairākus punktus pēc kārtas, aiziet pārtraukumā ar nelielu pārsvaru. Pēc pārtraukuma turpinājām veiksmīgi uzspiest savu spēli. Pietiekošs pārsvars ļāva mums laist laukumā mazāk pieredzējušus spēletājus un bez liekiem pārdzīvojumiem aizvest spēli līdz uzvarai.

MINDPV – Ogre NightWatch (8-6) Posma grūtākā spēle. Vairākas strīdīgas situācijas laukumā, smaga spēle fiziski un emocionāli. Iespējāms traucēja atmiņas par pārliecinošu uzvaru pirmajā aplī. Prieks, ka neskatoties uz grūtībām, visu spēli noturējāmies vadībā. Pateicoties pašliedzīgai spēlei aizsardzībā spējām kompensēt lielo kļūdu skaitu uzbrukumā.

MINDPV – Valmiera Open (13-3) Pirms spēles gaidījām jebkuru scenāriju, pieļāvām gan sīvu cīņu, gan jebkuras komandas pārliecinošu uzvaru. Spēles sākumu komandas aizvadīja diezgan līdzīgi, bet, īpaši pievēršot uzmanību savai aizsardzībai, pakāpeniski izvirzījāmies vadībā. Labi nospēlējam arī uzbrukumā, samazinot savu kļūdu skaitu, kas kopumā ļāva pabeigt spēli ar nepārliecinošu uzvaru.

SIEVIEŠU KOMANDAS

KCN RĪGA

9:13 pret ”Salaspils FK”, 12:13 pret ”Moments”

Komentē komandas pārstāve Svetlana Parhimuka:

Posma abas spēles pret sezonas līderkomandām un, kaut arī piedzīvoti divi zaudējumi, kopumā komanda ir apmierināta ar savu sniegumu laukumā. Kā ierasts, tika pamanītas nianses, pie kurām ir jāpiestrādā un lietas, kas līdz fināliem ir jāuzlabo, taču komandas darbībā vērojams progress un rezultāti ar katru posmu paliek aizvien sīvāki, kas arī ir komandas regulārās sezonas mērķis.

Spēlē pret “Salaspils FK” tika rasts veikmīgs risinājums, kā ievērojami apgrūtināt pretinieku komandas uzbrukumu, bet spēlē pret “Moments” izdevās noturēt vienmērīgu sniegumu visas spēles garumā, kas līdz šim nebija izdevies.

ULTIMATE DECISION

1:13 pret “Salaspils FK”, 4:13 pret “Valmiera women”

Komentē komandas kapteine Linda Balalaiko:

Spēles ātras un ar labu spēles garu. Mūsu komandai piekliboja gan uzbrukums, gan aizsardzība. Uzbrukumā bieži vien tika padotas neprecīzas piespēles. Jāatzīst, ka bija arī pa kādam noslinkotam “layoutam“. Meitenes cīnījās, tomēr jāņem vērā, ka cīnījās arī pretinieces. Mūsu uzbrukums biež vien apstājās pie zonas līnijas. Dažas meitenes vēlējās spēlēt mierīgāk, prātīgāk, bet dažas tieši pretēji – ar maksimālu ātrumu. Iespējams arī šis faktors noveda pie neveiksmīga uzbrukuma , ko tautā dēvē par pazaudētu disku. Gan Valmieras, gan Salaspils meitenes ātri reaģēja uz mūsu kļūdām un guva punktus. Paldies pretinieču komandām, kuras parādīja, ka ir nepieciešams audzēt savu iekšējo pārliecību metot un ķerot disku.

Lai gūtu punktus, katru reizi likās, ka pietrūkst tikai mazliet. It kā sīka nesaprašanās uz laukuma, bet tās rezultāts-zaudēts disks. Un kā jau iepriekš minēju – pretinieces reaģējot ātrāk kā mēs pašas, ieguva savu punktu.

Palielot arī sevi, varam teikt, ka cīnījāmies no pirmā punkta līdz pēdējam. Lai arī rezultāts ir tāds kāds ir, iesvīdām ne tikai mēs, bet arī pretinieces.