_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Latvijas Čempionāts jauktajā grupā

Birkas: Atskats No comments
featured image

Arī šogad par āra sezonas atklāšanas sacensībām kļuva Latvijas Čempionāts jauktajā grupā, kur 11 komandas noskaidroja spēcīgākās vienības. Lai arī laika apstākļi lutināja vien svētdien, tas neliedza dalībniekiem cīnīties par katru laukuma metru un gaisā esošu disku abu dienu garumā. Par UD komandu veikumu turpinājumā:

ULTIMATE DECISION

8:3 pret Salaspils FK2; 13:0 pret Valmiera; 13:4 pret Daugavpils; 13:1 pret MindPv; 10:11 pret Ogres Frisbija klubs; 4:13 pret Salaspils FK; 10:15 pret Ogres Frisbija klubs

Komentē komandas pārstāve Irbe Tene:

“Latvijas čempionātā UD komandas sniegumā bija vērojamas pamatīgas šūpoles – uz augšu, uz leju un tā tālāk. Pirmajā spēļu dienā bijām vien 9 spēlētāji, tādēļ jau iepriekš tika izrunāts, ka spēlēsim galvenokārt ar galvu, nevis kājām. Kārtīgā koncentrēšanās un noskaņošanās ļāva uzvarēt četras no četrām spēlēm.

Svētdienas rītā sagaidījām komandas 10.spēlētāju Līvu un gatavojāmies tikties ar “OFK”, aizvadot pēdējo B grupas spēli. Tādu spēles dinamiku laikam lielākā daļa no komandas nebija nekad piedzīvojusi. Pirmajā daļā “OFK” izvirzījās vadībā 5:3. Pēc tā mēs spējām parādīt labāko savu spēli, izcīnot 7 bezatbildes punktus, sasniedzot pārsvaru 10:5. Lai arī līdz uzvarai bija atlicis iegūt vien 3 punktus, spēles vadības grožus pilnībā pārņēma “OFK”, iegūstot 6 punktus pēc kārtas, rezultātā izcīnot uzvaru 11:10.

Tālāk devāmies uz pusfinālu, kurā tikāmies ar čempioniem “SFK”. Ja vēl spēles sākumā, līdz rezultātam 4:3 “SFK” labā, spējām radīt kādu konkurenci, tad atlikušo spēli dominēja “SFK”, liekot piekāpties 4:13. Cīņā par bronzas medaļām, vēlreiz tikāmies pret “OFK”. Vēlme apspēlēt pretiniekus bija ļoti liela, tādēļ, līdz pat rezultātam 9:9, spēli aizvadījām ļoti labi. Otrajā puslaikā komandas iekšējais mikroklimats bija jau izsmelts, ar ko tika panāktas kļūdas pat elementārās piespēlēs. “OFK” turpināja ar ātriem, bet pacietīgiem uzbrukumiem, tādejādi uzvarot 15:10, liekot mums piekāpties 4.vietā. Čempionāta noslēgumā bija redzams rūgtums komandas sniegumā, bet jācer, ka tā būs mācība gudrāk koordinēt komandu sastāvus, nodrošinot pienācīgi daudz spēlētājus maiņā.”

MIND PV

4:8 pret Valmiera; 8:13 pret Daugavpils; 1:13 pret Ogres Frisbija klubs; 1:13 pret Ultimate Decision; 7:11 pret Salaspils FK2; 5:7 pret Sirocco Ultimate

Komentē komandas kapteinis Dmitrijs Sirica:

“Paldies organizatoriem par ieguldīto darbu, laiku un brīnišķīgo noskaņojumu, ko Jūs radījāt. Mēs visi to novērtējam.

Šīs turnīrs noteikti bija labs starts jaunajai sezonai. Kā arī bija ļoti interesants ar visu komandu neierastajiem sastāviem.

Kas attiecas uz mūsu komandu – mēs cīnījāmies visās spēlēs bez izņēmumiem. Cīnījāmies no pirmās spēles minūtes līdz pēdējai. Kaut kas sanāca labāk nekā parasti, kaut kur bijām zaudējuši ātrumā, bet, kopumā ņemot, komandai izdevās radīt uztraukuma brīžus pretiniekiem, jo parādījām, ka gan paši varam tikt pie punktiem, gan protam izmantot pretinieka kļūdas. Savukārt visi mūsu oponenti rādīja labu klasi un aizvadīja godpilnas spēles.

Īpaši gribu atzīmēt mūsu spēlētājus … visus mūsu spēlētājus! Jūs esat superīgi!”

PAPILDU INFORMĀCIJA

Spēļu rezultāti

Foto galerija