_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

LFČ jauktajā grupā 2013

Birkas:, Atskats No comments
featured image

1-2. jūnijā Valmierā notika Latvijas frisbija čempionāts jauktajā grupā. No kluba turnīrā piedalījās veselas 3 komandas: UD1, UD2 un MindPV, kopumā uz Valmieru aizbraucot 30 spēlētājiem!

Komandas cīnījās ne tikai par čempiona titulu, bet arī par iespēju piedalīties reģionālajā atlasē uz Eiropas čempionātu. UD1 komandai neizdevās aizstāvēt pagājušogad izcīnīto titulu – šogad par čempioniem kļuva Salaspils FK 1. komanda, finālā uzvarot Ogres FK.

Rezultātā UD1 ir 3. vieta un Spēles Gara balva, UD2 – 7. vieta un MindPV – 8. vieta.

Sveicam arī mūsu Rihardu Apsīti (UD2), kurš saņēma turnīra MVP balvu!

 

Ultimate Decision 1. komandas atskats

UD1 sastāvs: Mārtiņš Taurenis (kapteinis), Dainis Jakovels, Gints Mucenieks, Jānis Cīmurs, Rūdolfs Sniķersproģis, Renārs Niedra, Laura Eriņa, Irbe Tene, Maija Matroze, Evita Gaide, Samanta Dušele.

Spēļu rezultāti: 13:3 pret DU, 13:1 pret Salaspils FK 2, 13:8 pret FK Valmiera, 13:2 pret FK Valmiera, 12:13 pret Ogre FK.

Evitas Gaides komentārs:

"1.dienu iesākām ar ļoti pārliecinošām uzvarām, kas iespējams nedaudz iemidzināja mūs uz dienas pēdējo spēli pret Valmieru. Pirmais puslaiks aizritēja punkts punktā (7:6), taču, pamainot aizsardzību, otrajā puslaikā spējām pārņemt spēli savās rokās un ielaidām vien 2 punktus.
2. dienā pusfināla pretinieks noskaidrojās jau iepriekšējā vakarā (OFK). Redzot OFK un SFK1 savstarpējo spēli iepriekšējā dienā, kad Salaspils komanda pārliecinoši pieveica Ogri ar 13:0, domājām, ka spēle jau ir uzvarēta. Šāda attieksme bija liela kļūda, jo izrādījās, ka ogrēnieši bija saņēmušies un rādīja lielisku sniegumu. UD komandas iekšienē veidojās nesaprašanās, kas, iespējams, atspoguļojās uz laukuma. Kopumā spēle noritēja punkts punktā un, lai arī spēles beigās bijām vadībā ar 12:11, UD komandai neizdevās gūt spēli uzvarošo punktu un nācās atzīt OFK pārākumu spēlē, kas arī liedza tālāk cīnīties un aizstāvēt pērn izcīnīto čempionu titulu un galveno ceļazīmi uz Helsinkiem. Spēlē par 3.vietu komanda gatavojās nopietnāk un, sakārtojot iekšējo klimatu, tika uzstādīts mērķis „pāriet pāri” pretiniekiem, lai atgūtu pašapziņu. Šis mērķis tika sasniegts, uzvarot ar 13:2 Valmieras frisbija klubu un iegūstot bronzu. Lai gan gods pārstāvēt Latviju reģionālajā atlasē Helsinkos ir 2 labākajiem klubiem (pēc LČ rezultātiem), UD saglabā iespējas pārstāvēt valsti, jo OFK pēc neoficiāla ziņojuma ir atteikušies no dalības cilvēkresursu nepietiekamības dēļ. Tāpēc UD turpinās neatlaidīgi gatavoties šim notikumam visas vasaras garumā, lai rudenī rādītu savu labāko sniegumu."Evita Gaide

 

Ultimate Decision 2. komandas atskats

UD2 sastāvs: Rihards Apsītis (kapteinis), Kristaps Kārkliņš, Andrejs Bakašs, Kristaps Treilons, Māra Lavrinoviča, Linda Balalaiko, Svetlana Parhimuka, Olga Savelyeva, Vineta Nipere.

UD2 divās dienās aizvadīja 6 spēles, izcīnot 2 uzvaras un turnīru noslēdza 7. vietā.

Spēļu rezultāti: 3:13 pret Salaspils FK1, 8:12 pret Ogres FK, 13:8 pret MindPV, 8:13 pret FK Valmiera, 10:11 pret Salaspils FK2, 12:11 pret MindPV.

Svetas komentārs:

"Pozitīvais:
1) Kristaps Treilons un Andrejs Bakašs aizvadīja pirmās oficiālās outdoor spēles.
2) 5 no 6 spēlēm izvērtas ļoti sīvas, gūta neatsverama pieredze.
3) Komandas motoriņš – Rihards Apsītis, atzīts par turnīra MVP.
Lietas pie kā jāpiestrādā:
1) Tā arī neizdevās līdz galam sakārtot uzbrukumu, atzīstamu spēli rādījām vien fragmentāli. Uzbrukumā daudz nomestu disku, neprecīzu piespēļu. Trūka saskaņotas sadarbības starp midliem un hendleriem, kā rezultātā hendleri bieži izskrēja trijstūros. Nonākot līdz uzbrukuma zonai, par daudz sasteigtu piespēļu. Ar tālajām piespēlēm turnīra laikā gūti vien 2 – 3 punkti.
2) Nepieņemami zems spēles gars. Šis ir tas elements, kas komandas iekšienē ir jāpārdomā un jāatrod veidi, ka uzlabot, līdz nākamajām spēlēm. Spēles gara ziņā ierindojāmies ne tikai pēdējā vietā, bet arī diezgan ievērojami atpalikām no pārējām komandām."Sveta

 

MindPV komandas rezultāti

MindPV sastāvs: Staņislavs Jurkēvičs (kapteinis), Sergejs Sjomkins, Aigars Rumba, Vjačeslavs Pavlovs, Mihails Kisļakovs, Vitālijs Šohins, Agnese Katlapa, Natālija Nemiro, Žanna Vaļeniece, Kitija Nagle.

Spēļu rezultāti: 4-13 pret Ogre FK, 3-13 pret Salaspils FK1, 8-13 pret UD2, 3-13 pret DU, 11-12 pret UD2.

 

Raksts LFF mājas lapā

Rezultāti un statistika

Bildes: no Evijas Arstes, no Olgas Savelyevas