_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Atvērtie frisbija treniņi 2013

Birkas:, , Paziņojums No comments
featured image

Arī šogad turpinām tradīciju un piedāvājam jaunajiem interesentiem bezmaksas atvērtos frisbija treniņus mēneša garumā – no 17. septembra līdz 10. oktobrim. Tā ir vienreizēja iespēja iepazīt frisbiju un iemēģināt šo sporta veidu pieredzējušu frisbija spēlētāju/treneru pavadībā, kā arī treniņu mēneša noslēgumā piedalīties savā pirmajā frisbija turnīrā “Barankas kausā 2013″.

Treniņi notiks otrdienās un ceturtdienās, 20:00-21:30, Rīgas Sporta manēžā (Maskavas ielā 160, Rīgā). Līdzi ņemams sporta tērps, frisbija disks nav obligāta prasība. Iepriekšējas priekšzināšanas frisbijā nav vajadzīgas, jo treniņu mērķis ir iepazīstināt ar frisbiju un iemācīt spēles pamatelementus. Ierašanās laicīga, jo treniņa sākums paredzēts 20:00.

Treniņus vadīs pieredzējuši frisbija kluba Ultimate Decision biedri, kas rūdījuši savas frisbija prasmes gan uz vietējas, gan starptautiskas frisbija skatuves.

Treniņu mēneša noslēgumā (10. oktobrī) paredzēts organizēt frisbija miniturnīru “Barankas kauss 2013″, kurā piedalīsies tikai jaunie frisbija interesenti. Vairumam tā visticamāk būs pirmā iespēja izjust frisbija sacensību garu, bet cerams, ka ne pēdējā. Katram būs iespēja turpināt trenēties, kā arī piedalīties arī citās frisbija sacensībās – viss atkarīgs no apņēmības un intereses.

Lai pieteiktos atvērtajiem frisbija treniņiem un būtu maksimāli informēts par treniņu plāniem un jaunumiem, aizpildi šo anketu.

Vairāk informācijas par treniņiem var rast sadaļā Treniņi.

Uz tikšanos kādā no treniņiem!