_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

BUC 2013

Birkas:, Atskats No comments
featured image

14.-15. septembrī Daugavpilī notika Baltijas frisbija čempionāts mix komandām, kurā piedalījās un 3. vietu izcīnīja Ultimate Decision komanda. Čempionu tituls šogad lietuviešu Vorai vienībai, bet Spēles gars Ogres frisbija klubam. Turpinājumā sīkāks ieskats UD komandas gaitās turnīrā.

 

Ultimate Decision

B grupas spēlēs 15:2 pret Daugavpils University (Latvija), 15:7 pret Kossmix (Lietuva), 15:2 pret Tartu Turbulence (Igaunija), 15:2 pret Sexy Legs Juniors (Igaunija), 1/2 finālā 9:15 pret Ogres frisbija klubs (Latvija), spēlē par 3. vietu 15:8 pret Kossmix (Lietuva).

Komandas kapteiņa Daiņa Jakovela komentārs:

" Šoreiz tikām iedalīti salīdzinoši vājākā turnīra grupā, par ko liecina pārliecinošās uzvaras grupas spēlēs, kā arī abu grupu komandu cīņu iznākumi. No vienas puses, tas ļāva izcīnīt pārliecinošu pirmo vietu grupas spēlē, no otras puses, tas arī savā veidā atslābināja, pieradināja pie mazāka spiediena aizsardzībā un uzbrukumā. Domājams, ka tas arī atstāja nozīmīgu iespaidu uz komandas sniegumu pusfinālā pret Ogres komandu. Protams jāuzteic arī Ogres vienība, kas uzlika spiedienu jau no paša spēles sākuma, ātri pārņēma iniciatīvu un neļāva mums atgūties. Spēles gaitu izlīdzināt izdevās tikai otrā puslaika sākumā, bet tas bija par vēlu, lai sasmeltu izlieto ūdeni.
Spēlē par 3. vietu gājām uz pārliecinošu uzvaru, lai kaut kā mazinātu sāpi par zaudējumu pusfinālā. Kossmix vienība rādīja labāku sniegumu, nekā grupu spēlē, cīņas sākumā pat izvirzījās vadībā (4:3), tomēr pamazām pārņēmām spēles gaitu savās rokās un svinējām pārliecinošu uzvaru spēlē par 3. vietu.
Noslēgumā jāuzteic komanda par cīņas sparu. Komandas sastāvs bija dažāds frisbija pieredzes ziņā. Daudzu UD pieredzējušo spēlētāju prombūtne ļāva citiem uzņemties vairāk iniciatīvas, ceru, ka katrs šīs outdoor sezonas laikā guva vairāk pārliecības un nozīmīgu pieredzi, lai parsmju/pieredzes līmenis klubā izlīdzinātos."Dainis Jakovels

 

Papildus informācija:

Turnīra lapa iekš FFindr.com