_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

LFL 2013/2014: otrais posms Daugavpilī

Birkas:, Atskats No comments
featured image

21. decembrī Daugavpils olimpiskajā centrā tika izspēlētas Latvijas Frisbija līgas 2013/2014 otrā posma spēles trīs Rīgas vīriešu komandām – Ultimate Decision, SoulFly Ud un MINDPV, kā arī Daugavpils Universitāte vienībai. Ultimate Decision izcīnīja trīs uzvaras trīs spēlēs, joprojām čempionātā spēlē bez zaudējumiem. Pārējās LFL vīriešu grupas komandas otrā posma spēles aizvadīja pirms nedēļas Ventspilī – bez zaudējumiem joprojām ir arī pērnā gada čempioni Salaspils WT. Bet turpinājumā sīkāk par mūsu komandu gaitām Daugavpilī.

Vīriešu komandas

Ultimate Decision

12:9 pret SoulFly UD, 13:6 pret Daugavpils Universitāte, 13:2 pret MINDPV

Komentē komandas kapteinis Mārtiņš Taurenis:

"Daugavpilī ieradāmies laicīgi, lai paspētu atjēgties pēc garā ceļa un pienācīgi sagatavoties svarīgajai cīņai ar SoulFly UD. Daļa pretinieku komandas piekopa pretēju taktiku. Sākumā, iespējams, tieši uz labas iesildīšanās rēķina izdevās izvirzīties vadībā – 7:4. Otrajā puslaikā SF izdevās atspēlēt divus „breikus”, kam pretī likām vēl vienu mūsējo, tādējādi nodrošinot uzvaru ar 12:9.
Spēli ar Daugavpils Universitāti iesākām pašpārliecināti, par ko tikām sodīti – 0:2 un 1:3. Pēc tam spējām savākties un neielaist ne punktu līdz pat 9:3. Spēles noslēgumā uzbrukums bija veiksmīgāks par aizsardzību un, apmainoties punktiem, spēli nācās noslēgt ar rezultātu 13:6. Jāizceļ divu „garo” duelis šīs spēles laikā – mūsu Garajam beidzot bija interesanti arī 2.stāvā.
Lai gan arī spēle pret MINDPV tika uzsākta vieglprātīgi, tomēr tehniskais pārsvars ļāva gūt punktus, liedzot to darīt pretiniekam. Beigu rezultāts 13:2.
Kopumā – patīkams progress attiecībā uz spēles pirmo daļu. Vēl aizvien spēlē manāmi kritumi. Lai cīnoties par uzvarām saspringtās spēlēs, jādomā, ka nostabilizēt spēle visā tās garumā."Mārtiņš Taurenis

SoulFly UD

9:12 pret Ultimate Decision, 13:1 pret MINDPV, 13:6 pret Daugavpils Universitāte

Komentē komandas kapteinis Renārs Niedra:

"Spēlē pret Ultimate Decision visu izšķīra tikai dažas kļūdas. Protams, patīkami redzēt, ka tās komandām saspringtās spēlēs kļūst arvien mazāk, ja salīdzina ar spēlēm pagājušajos gados. Bet tomēr tās vajadzētu izskaust līdz galam, it īpaši nepiespiestās kļūdas, kas rodas vienkāršu piespēļu rezultātā. Spēle bija salīdzinoši cieša, kurā UD acīmredzami mēģināja nosegt pustālās piespēles, kas tiem arī izdevās, un mums nācās veidot uzbrukumu ar mazām piespēlēm. Kļūdu rezultātā zaudējums ar 3 punktiem, bet, skatoties uz to, cik ļoti UD komanda gatavojusies šai cīņai, esam apmierināti ar rezultātu. Mums vēl saspēlēšanās vaina un savu spēli vēl rādīsim.
Spēlēs pret DU un MindPV spēlējām divās maiņās, lai visi tiek spēlēt un izjūt vairāk spēles garšu, un iespēlējas. Tur bez lieliem starpgadījumiem arī izcīnījām divas uzvaras."Renārs Niedra

MINDPV

2:13 pret Daugavpils Universitāte, 1:13 pret SoulFly UD, 2:13 pret Ultimate Decision

Komentē komandas pārstāvis Vjačeslavs Pavlovs:

"Pēc otrā posma palika dīvaina pēcgarša. No vienas puses, nekas īpašs netiek gaidīts, no otras, cerība vienmēr paliek.
Pirmā spēle bija visgrūtākā, pirmkārt, psiholoģiskā ziņā. Vēsturiski ar DU komandu mums sanākušas sīvas cīņas, vēlējāmies šo tradīciju turpināt. Sākumā pat izdevās, tomēr pie rezultāta 2:3 Daugavpils ieslēdza otro ātrumu, bet mēs laikam atpakaļgaitu. Bija momenti, kad vārējam samazināt starpību, bet pārdegām. Kā rezultātā palikām pie 2 gūtiem punktiem.
Otrai spēlei sākums bija briesmīgs. Ar šāda līmeņa komandām, kā SoulFly ir vienmēr jākustas, bet mēs stāvējām uz vietas. Pateicoties padomiem no malas (UD), izdevās ieslēgties, organizējām dažus asus uzbrukumus. Diemžēl tas bija pa vēlu – iemetām tikai vienu punktu. Priecē, ka izdevās salauzt sevi, ieslēgties un nospēlēt līdz galam.
Trešā spēle. Droši vien nepaspējām izslēgties pēc iepriekšējās spēles, tāpēc jau no sākuma skrējām daudz ātrāk. Bet mīļākā problēma – tehniskais brāķis – neļauj parādīt labāko sniegumu. Un tomēr pēc šīs spēles palika pozitīvas emocijas."Vjačeslavs Pavlovs

Papildus informācija: