_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

LFL 2013/2014: ceturtais posms ventspilī

Birkas:, Atskats No comments
featured image

9. februārī Pārventas sporta hallē notika ceturtais Latvijas Frisbija līgas 2013/2014 posms, kurā piedalījās visas sešas UD komandas. Joprojām bez zaudējumiem turpina Ultimate Decision vīriešu komanda, nodrošinot pirmo vietu turnīrā kopvērtējumā. Pie trīs uzvarām trīs posma spēlēs tika arī KCN Rīga sieviešu komanda, nostiprinoties kopvērtējuma 3. vietā. Turpinājumā sīkāk par UD komandu gaitām šajā posmā.

Vīriešu komandas

Ultimate Decision

13:3 pret Probably Some Latvians, 13:12 pret SoulFly UD, 13:8 pret Flying Worms

Komentē komandas pārstāvis Sergejs Volkovs:

"Aizvadītajā posmā Ventspilī komanda nospēlēja sev raksturīgajā stilā – stabils uzbrukums (izņemot spēli pret Soul Fly) un vāja aizsardzība. Svarīgākais, ka turnīra tabulā ir kārtējās 3 uzvaras.
Pirmā dienas spēle ar PSL tika aizvadīta mierīgā tempā, pārliecinoši kontrolējot spēli, gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Varēja manīt, ka PSL piesaistītie jaunie papildspēki bija komandai tikai traucēklis un palēnināja komandas spēli, kas iepriekš rādīja ātru un atlētisku spēli. Gala rezultātā uzvara 13-3.
Dienas otrā spēle pret sestdienas treniņu sparinga partneriem Soul Fly. Nospēlējām dramatiski slikti kā komanda, pieļaujot ļoti daudz kļūdu uzbrukumā un nespējot neko parādīt aizsardzībā. Iespējams traucēja sestdienu rutīna un pašparliecinātība, bet beigās uzvara tikai ar viena punkta pārsvaru 13-12.
Uz pēdējo dienas spēle pret mājniekiem Flying Worms komanda izdarīja pareizos secinājumus no iepriekšējās spēles un spēli aizvadīja, dominējot uzbrukumā. Kārtējo reizi salīdzinoši vāja spēle aizsardzībā (tikai 2 aizsardzības), bet ar to bija pilnīgi pietiekams, lai pārliecinoši uzvarētu ar rezultātu 13-8. Gribētos izcelt Cīmuru, kas šajā spēlē aizvadīja vienu no savām labākajām spēlēm karjerā, labi neitralizējot pretinieku līderus un ļoti aktīvi nospēlējot uzbrukumā, kas viennozīmīgi bija iemesls dominējošajam uzbrukumam."Sergejs Volkovs

SoulFly UD

13:7 pret Probably Some Latvians, 10:13 pret Flying Worms, 12:13 pret Ultimate Decision

Komandas pārstāvji nebija sasniedzami komentāriem.

MINDPV

1:13 pret Flying Worms, 3:13 pret Probably Some Latvians

Komentē komandas pārstāvis Kristaps Makovskis:

"Pirmajā spēlē pret Flying Worms izmēģinājām jaunu uzbrukuma modeli, kas iepriekš spēlēs netika iemēģināts. Rezultātā radās vairākas punktu gūšanas iespējas, kas līdz galam netika izmantotas. Tāpat spēles pirmajā pusē nebijām gatavi tik spēcīgam pretinieka presingam, sākot savu uzbrukumu, kā rezultātā daudzos gadījumos disks tika zaudēts tuvu savai zonai, kas deva pretiniekam labu iespēju gūt punktus. Spēles otrajā daļā sākām spēlēt drošāk, kas vainagojās ar punkta gūšanu un pāris labiem momentiem, kuru realizācijā pietrūka veiksmes.
Otrajai posma spēle pret Probably Some Latvians bijām noskaņojušies uz ātru spēli, kas spēles sākumā attaisnojās, tiekot pie bīstamiem momentiem pretinieka zonā. Uzņemtais spēles temps neatbilda Mūsu komandas spēles soliņa garumam, kas atsaucās uz ievērojamu ātruma zudumu spēles vidusdaļā, kā rezultātā tika pieļautas kļūdas aizsardzībā, kas noveda pie punktu zaudēšanas. Otrā spēle tika aizvadīta krietni labāk un saturīgāk, salīdzinot ar pirmo.
Aizvadītās spēles parādīja, pie kā jāpiestrādā un kas jāuzlabo gatavojoties nākamajam posmam, ko treniņos arī darīsim. Paldies līdzjutējiem par atbalstīšanu un pretiniekiem par spēli."Kristaps Makovskis

Sieviešu komandas

KCN Rīga

13:8 pret Ultimate Decision, 13:6 pret Hands Up, 13:4 pret MINDPV

Komentē komandas pārstāve Krista Mierkalne:

"Ar nepacietību gaidījām posmu Ventspilī. Retais LFL posms, kurš notiek ārpus ierastajām vietām – Rīgas, Salaspils, Ogres. Galvenais uzdevums bija nospēlēt labas spēles un iegūt 3 uzvaras. To arī izdarījām. Lai arī pirmā spēle pret mūsu kluba UD komandu iesākās lēni un salīdzinoši grūti, spējām pamosties un beigās nospēlēt pārliecinoši. Spēlē pret mājiniecēm pirmais puslaiks aizritēja punkts punktā, bet tad ar veiksmīgu taktikas izvēli un labu darbību aizsardzībā, izdevās spēli salauzt un gūt pārliecinošu uzvaru. "Krista Mierkalne

Ultimate Decision

8:13 pret KCN Rīga, 13:4 pret MINDPV, 13:9 pret Hands Up

Komentē komandas kapteine Maija Matroze:

"UD sieviešu komanda svētdien, Pārventas sporta hallē, aizvadīja 3 svarīgas spēles pret divām sava kluba komandām – KCN Rīga un MindPV, kā arī pret mājniecēm Hands Up komandu.
Spēle pret Hands Up izvērtās ļoti saspringta, jo spēles sākumā spēle ritēja punkts punktā, te vienai komandai izvirzoties vadībā, te otrai.Tomēr spēles otrajā daļā UD spēja izvirzīties vadībā un svinēt uzvaru.
Liels paldies jāsaka lielajam atbalstam no kluba puses, tas spēlē deva otro elpu un cīņas paru līdz spēles beigām. Novēlam Santai veseļoties un pēc iespējas ātrāk atgriezties laukumā."Maija Matroze

MINDPV

4:13 pret Hands Up, 4:13 pret Ultimate Decision, 4:13 pret KCN Rīga

Komentē komandas pārstāve Agnese Katlapa:

"Uz Ventspili braucām ar vēlmi nospēlēt daudz labāk nekā iepriekšējā posmā, kas, mūsuprāt, arī izdevās. Pret visām pretiniecēm tika gūti 4 punkti. No malas var likties, ka nav daudz, bet spēlējām ar lielu pašatdevi, nepadevāmies līdz pat pašām spēles beigām (pret KCN trešo un ceturto punktu guvām tieši spēles izskaņā). Guvām arī punktus ar tālajām piespēlēm, kas bija pozitīvs moments svētdienas spēlēs. Vairāk punktus pašlaik vēl traucē gūt nesaprašanās laukumā, neprecīzās piespēles, bieži vien tikām līdz zonai, bet kaut kas pietrūka pašās beigās, lai realizētu uzbrukumu. Kopumā – visnotaļ pozitīvs posms, kura laikā arī daļa komandas pat paspēja iziet ekskursijā pa Ventspili. Turpināsim trenēties!"Agnese Katlapa

Nākamais un arī pēdējais Latvijas Frisbija līgas posms notiks 2. martā Ogrē sievietēm un Salaspilī vīriešiem, kurā tiks noskaidroti regulārās sezonas uzvarētāji, kā arī noteikts pretinieku sadalījums izslēgšanas spēlēm jeb Latvijas Frisbija čempionātam telpās, kas notiks 15.-16. martā.

Papildus informācija: