_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

UD nosvin 5 gadu jubileju

Birkas:, Atskats No comments
featured image

Aizvadītajā sestdienā, 1. februārī, UD biedru straumes plūda Vecrīgas virzienā, kur telpās pie pašas Doma baznīcas tika sagaidīta un nosvinēta kluba piecu gadu jubileja.

Pasākuma ievaddaļā organizatori bija sarūpējuši video ieskatu kluba aizvadītajos gados, kur atlasītie spēļu un aizkulišu momenti lika atplaukt smaidā ne vien pieredzējušākajiem kluba pārstāvjiem, bet arī jaunpienācējiem.

UD5

Vakara turpinājumā tika noskaidroti arī 5gades izcilnieki un svarīgākie notikumi kluba dzīvē. Jāteic, ka labāko noskaidrošana notika vairākās kārtās, kur sākotnēji tika izvirzīti kandidāti un vēlāk norisinājās balsojums. Intrigas uzturēšanai speciālkorespondents veica arī izvirzīto kandidātu intervēšanu, kas deva arī iespēju nojaust, uz kuru pusi svaru kausi varētu nosvērties.

Intervijas

Atsevišķās kategorijās balsojums bijis tik sīvs, ka par uzvaru cīnījās līdz pat 8 kandidātiem, savukārt nominācijā par labāko sieviešu aizsardzības spēlētāju kluba biedru balsojums vēstīja par neizšķirtu un balvas tika piešķirtas gan Samantai Dušelei, gan Līvai Jakovelei. Pilns nomināciju un uzvarētāju saraksts apskatāms zemāk.

UD Piecgades Balvas

Piecgades saspēles vadītājs/-a

Samanta Dušele

Dainis Kaldre

Piecgades viduszonas spēlētājs/-ā

Līva Jakovele

Mārtiņš Taurenis

Piecgades zonas spēlētājs/-a

Evita Gaide

Gints Mucenieks

Piecgades aizsardzības spēlētājs/-a

Samanta Dušele

Līva Jakovele

Renārs Niedra

Spēles Gara balva

Māra Lavrinoviča

Mārtiņš Taurenis


Par ieguldījumu kluba attīstībā

Dainis Jakovels

Mārtiņš Taurenis

Piecgades organizatoriskais sasniegums

Atvērtie treniņi


Piecgades sportiskais sasniegums

Trīs Latvijas Frisbija Čempionu tituli 2009., 2011 un 2013 gadā

Iedvesmojošākā uzvara

2013. g. KCN Rīga–Moments (13:7), Latvijas Frisbija Kauss

Sāpīgākais zaudējums

2012.g. UD-Salaspils WT (14:15), Latvijas Frisbija Kauss, finālspēle

Ievērojamākais ārpus laukuma notikums

“Dibenu spēles”


Neatņemama vakara sastāvdaļa bija arī kluba komandu un viesu apsveikumi, kur katrs sveicējs piegāja ar sev raksturīgu radošu dzirksti un izdomu. Komandas bija sagatavojušas gan muzikālus priekšnesumus, gan dāvanas un laba vēlējumus. Turklāt, Ultimate Decision, tagad ir arī savs karogs, pat veseli 2!

Oficiālās daļas noslēgumā tika sagriezta arī UD piecgades torte, kam sekoja pasākuma lustīgā daļa, kur neformālā gaisotnē, tika atsauktas ne vienas vien atmiņas, kalti nākotnes plāni un iekustināta deju grīda.

UD klubs izsaka vislielāko pateicību visiem tā biedriem, draugiem, sadarbības partneriem un ik katram, kurš palīdzējis nokļūt tur, kur esam tagad! Paldies!

Bilžu galerija