_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

UD telpu sezonas izcilnieki!

Birkas:, , Atskats No comments
featured image

Sestdien, 22. martā risinājās Latvijas Frisbija federācijas rīkotā Gada balva 2013/2014 jeb telpu sezonas noslēguma pasākums, kura laikā tika sadalītas sezonas gaitā nopelnītās godalgas, balvas un pateicības. Jau iepriekš bija zināms, ka pie godalgām tiks UD vīriešu un KCN Rīga sieviešu komandas, taču UD kluba kontā nonāca arī pa kādai  individuālai nominācijai un pateicībai. Plašāk par apbalvošanu turpinājumā.

Kā pirmie pēc balvas uz improvizēto skatuvi devās UD vīriešu komanda, kas saņēma Latvijas Frisbija līgas regulārās sezonas uzvarētāju titulu. Jāatzīmē, ka tā nebija vienīgā viņu atrādīšanās, jo pavisam drīz puiši saņēma arī Latvijas Frisbija Čempionāta telpās sudraba godalgas! Komandas sastāvs: Mārtiņš Taurenis (C), Jānis Cīmurs, Krišs Apšenieks, Gints Mucenieks, Kārlis Kozulāns, Kārlis Malcenieks, Zintis Gaspažiņš, Rūdolfs Sniķersproģis, Segejs Volkovs un Dainis Jakovels.

GB_2014_UD

Savukārt ar bronzas godalgām tika apbalvotas KCN Rīga komandas dāmas, kuras cīņā par trešo vietu pārliecinoši pārspēja “HandsUp” komandu no Ventspils! Komandas sastāvā šosezon startēja: Laura Novada, Zane Zamarina, Evita Gaide, Krista Mierkalne, Samanta Dušele (K), Sabīne Šmite, Ilze Medne, Evija Arste, Līva Kapteine un Irbe Tene!

GB_2014_KCN_Medalas

Pie uzvaras individuālā nominācija tika KCN Rīga spēlētāja Krista Mierkalne, kura ar vidēji 4,3 noķertiem punktiem zonā tika atzīta par rezultatīvāko ķērāju! Jāatzīme, ka sezonas laikā Krista zonā guva 65! punktus!

GB_2014_Krista

Ar Latvijas Frisbija federācijas specbalvu tik apbalvots UD vīriešu komandas spēlētājs Sergejs Volkovs, kurš saņēma pateicību par ieguldījumu frisbija attīstība, uzņemoties komentēt frisbija spēļu tiešraides, tādējādi kļūstot par pirmo frisbija komentētāju Latvijā.

GB_2014_Sergejs

UD sveic visus savus izcilniekus un vēl lielisku un panākumiem bagātu āra sezonu!

Latvijas Frisbija federācijas atskats

Bilžu galerija