_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Ultimate Decision – Latvijas Frisbija līgas uzvarētāji!

Birkas:, Atskats No comments
featured image
Aizvadītajā nedēļas nodalē, 2. martā, Ogres un Salaspils sporta hallēs tika aizvadītas izšķirošās Latvijas Frisbija līgas spēles. Lielākā intriga tika saistīta ar UD vīriešu komandas startu, kura aizvada lielisku sezonu. Jāteic, ka puiši nepievīla un godam izcīnīts regulārās sezonas uzvarētāju tituls. Par intrigu parūpējās arī KCN Rīga vienība, kas saspringtā cīņā uzvarēja pagājušā gada čempiones Salaspils FK. Plašāk par komandu startiem turpinājumā.

SIEVIEŠU KOMANDAS

KCN Rīga

Komentē komandas pārstāvē Krista Mierkalne:
“Komandas kapteine pirms posma teica: “Meitenes, es gribu, lai mēs viena otru uz laukuma izjūtam” – un tieši to mēs arī darījām. Tas izdevās gan spēlē pret DU Ultimate Lifestyle, gan arī pret Salaspils FK. Pirmajā spēlē spējām parādīt stabilu sniegumu, atstājot ļoti maz iespēju daugavpilietēm gūt punktus. Spēlē pret Salaspili parādījām īsto KCN komandu, neskatoties uz visādām traumām un kavētiem treniņiem. Pateicoties pareizai aizsardzības izvēlei un precīziem uzbrukumiem, izdevās pirmo reizi šosezon pārspēt Salaspils FK. Esam ļoti priecīgas par pēdējo LFL posmu.”
-Krista Mierkalne

UD

Komentē komandas kapteine Maija Matroze:
“Pēdējais posms tika aizvadīts Ogrē pret jaunpienācējām frisbija līgā – DU komandu un pieredzējušajām Salaspils meitenēm.
Pirmā spēle izvērtās diezgan saspringta, jo DU Lifestyle komanda parādīja atzīstamu sniegumu laukumā un sagādāja mums ne mazums saspringtu brīžu. Tomēr spējām savākties un spēli uzvarēt.
Otrajā spēlē zinājām, ka viegli nebūs. Salaspils komanda uzlika zonas aizsardzību, kas sākumā noveda pie kļūdām un Salaspils komanda izvirzījās vadībā. Spēles turpinājumā sākām spēlēt mierīgāk un guvām daudzus skaistus punktus.
Lieliska pieredze pirms fināliem!”
-Maija Matroze

MINDPV

Komentē komandas pārstāve Rūta Makovska:
“Pēdējais posms aizvadīts, bet ar rūgtuma sajūtu, ka varēja un vajadzēja labāk. Pirmā spēle bija pret DU Lifestyle, kurā atzinām pretinieču pārākumu ar 6:12. Iepriekš Valmierā šo komandu uzvarējām, bet Ogrē spēle nevedās, neizdevās saspēle savā starpā, nenoķertas piespēles un kļūdas aizsardzībā. Rezultātā izšķirošā spēle par augstāku pozīciju kopvērtējumā novirzīja mūs tabulas lejasgalā. Secinājums – jātrenējas un jāgatavojas kausa izspēlei, lai varam būt gandarītas par sniegumu.
Otro spēli Ogres posmā aizvadījām pret mājiniecēm – komandu Moments. Ogres komanda nodemonstrēja čempionēm cienīgu spēli, ļaujot mums gūt tikai vienu punktu. Pieredze, precizitāte, ātrums – Momenta komandas īpašības, kuras arī mums ar laiku uzlabosies.
Kopsavilkums: zaudētas spēles gandarījumu nedod (lieliski pavadīts laiks frīsbijā gan). Tādēļ mūsu kā komandas un katra individuālais uzdevums ir trenēties un saspēlēties, lai sasniegtu rezultātu, kas sniedz gandarījumu”.
-Rūta Makovska

VĪRIEŠU KOMANDAS

UD

Komentē komandas pārstāvis Dainis Jakovels:
“Divas iesildošas un dienas galvenā spēle pret Salaspils WT – jāpaņem spēle un jāuzvar Latvijas Frisbija līgā. Jāmin, ka šajā posmā mums nevarēja palīdzēt Sergejs Volkovs un Kārlis Malcenieks, toties šīs sezonas debiju laukumā piedzīvoja kapteinis Martiņš Taurenis.
Pirmās spēlēs pārliecinošas uzvaras, lai arī sniegums laukumā varēja būt labāks.
Spēli pret Salaspili sākām apņēmīgi – jau pirmajā punktā pārtverta piespēle (aizsardzība Jānim Cīmuram) un gūts „break point”. Turipinājumā vēl viens „break point”, panākot 3:1, tomēr līdz ar to arī satraumēts spēlētājs (Dainis Jakovels). Tomēr tas spēli nesalauza – spēlējām stabilāk, nekā pretinieks un palielinājām pārsvaru – 6:3 ejot puslaikā, 12:6 spēles noslēgumā. Jāatzīst, ka salaspilieši pieļāva daudz rupju kļūdu, tomēr prieks, ka arī ar novājinātu sastāvu spējām parādīt stabilu spēli, izmantot izdevības un gūt pārliecinošu uzvaru.
Šajā posmā gribētu izcelt jaunāko UD spēlētāju Krišu Apšenieku, kas rādīja labu sniegumu spēlē pret Salaspils WT – parādīja pretiniekam, ka vairs nav peramais zēns. Puika kļūst par vīru.”
-Dainis Jakovels

SoulFly UD

Komentē komandas kapteinis Renārs Niedra:
“Sezonas noslēguma spēles tika aizvadītas augstā tempā bet pārlieku sevi nenoslogojot jo jātaupa spelētāji priekš kausa izcīņas spēlēm. Svētdienā mums pretī stājās pēdējās sezonas laikā daudz progresējušie Daugavpils Universitāte un MINDPV komandas.
Abas spēles bija salīdzinoši vieglas. Centāmies ne pirmajā ne otrajā neļaut pretiniekam brīvi gūt punktus liekot sīvu aizsardzību koncentrējoties uz visiem spēlētājiem un aktīvi mainot puses uz kurām segt pretiniekus tādējādi neļaujot tiem iespēlēties.
Kopumā ar sezonu neesmu apmierināts jo neraugoties uz sastāva papildinājumiem mums nav izdevies sasniegt nosprausto mērķi – ielauzties trijniekā.”
-Renārs Niedra

MINDPV

Komentē komandas pārstāvis Mihails Kisļakovs:
“Diemžēl, MINDPV vīriešu komanda šo regulāro iekštelpas sezonu pabeidza bez uzvarām. Kopvērtējumā palikām pēdējā vietā. Bet neskatoties uz grūtībām, mūsu komanda vienmēr centusies godam aizvadīt jebkuru spēli.
Pēdējā posmā mums bija jāspēlē ar Salaspils Junioru, Ultimate Decision un SoulFly komandām. Neskatoties uz trim zaudējumiem, komandas spēles ziņā tās bija šīs sezonas trīs labākās spēles.
Pirmājā spēlē ar Salaspils komandu jāizceļ mūsu komandas saskaņotā darbība visas spēles garumā, izņemot dažus īsus mirkļus, ar kuriem tikām galā. Esam spēlējuši lielākoties iespēlētās shēmas, betmēģinājām arī jaunas iestrādes aizsardzībā. Rezultāts – pozitīvs.
Otrā un trešā spēlē – komandas saskaņota darbība bija, noskaņojums spēlēm arī, bet pieredzes trūkumā dēļ, vairākas mūsu kļūdas gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, ļāva mūsu pretiniekiem gūt punktus vienu aiz otra. Un tomēr, šāda spēles gaitā, īpaši tas bija redzams pēdējā, trešajā spēlē, nesalauza mūsu komandas cīņas sparu. Mūsu vīri katrā spēlē ar mūsu kluba komandām spēja savākties un gūt pāris prestiža punktus.
Rezumē – ar katru nospēlēto spēli ar vien skaidrāk paliek pie kā ir jāstrādā. Un vēl, ja mēs spēlētu šo sezonu no paša sakuma, kā esam nospēlējuši šo posmu, mēs jau būtu sastapuši savu pirmo uzvaru, bet šoreiz tā aizvien vēl ir priekšā.”
-Mihails Kisļakovs

 Papildus informācija