_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Kick in de Kök

Birkas:, , , Atskats No comments
featured image

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 12.-13. aprīlī UD komandas „KCN Rīga”, apvienojot spēkus ar kluba pārstāvēm no sieviešu vienības „Ultimate Decision”, un „SoulFly UD”, arī apvienojot spēkus ar vīriem no „Ultimate Decision” noslēdza indoor sezonu, piedaloties turnīrā „Kick in de Kök” Tallinā, Igaunijā. Kopumā Latviju šajās sacensībās pārstāvēja 3 sieviešu un 3 open komandas.

KCN Rīga

Pirmajā turnīra dienā grafiks paredzēja aizvadīt 4 grupas spēles. Tas arī tika veiksmīgi izpildīts, izcīnot četras uzvaras pār komandām „The Sixth Sun” (no Baltkrievijas, rezultāts 7:4), „Freaky Feet” (no Igaunijas, rezultāts 11:2), „Sky Pro” (no Krievijas, rezultāts 8:6) un „Salaspils FK” (no Latvijas, rezultāts 9:6).

Turnīra otrās dienas rīts iesākās ar pēdējo grupas spēli pret Lietuvas komandu „Bubblicious”, kas arī tika uzvarēta ar rezultātu 9:7. Iegūstot pirmo vietu savā grupā, izspēles kārtība paredzēja tikšanos ar otras grupas otro vietu, lai noskaidrotu, kura komanda iekļūs finālā. Komanda „KCN Rīga” piedzīvoja otro latviešu komandu derbiju šajā turnīrā – šoreiz pret Ogres „Momentu”. Lai gan spēles sākumā bijām vadībā, tomēr pretinieces spēja lauzt spēles gaitu un panākt viena punkta pārsvaru un gūt uzvaru, kā arī ceļazīmi uz turnīra finālu. Par otru ceļazīmi uz finālu tikās Latvijas komanda „Salaspils FK” un Krievijas „Omnomnom” pārstāves, kuru duelī ar rezultātu 10:4 pārākas izrādījās mūsu tautietes. Saprotot, ka visām Latvijas sieviešu komandām pastāv iespēja iegūt visu kalumu medaļas, „KCN Rīga”, pateicoties vērtīgai „Salaspils FK” pārstāves konsultācijai par pretinieku, sagatavojās gaidāmajai spēlei par turnīra 3.vietu pret „Omnomnom”. Spēle izvērtās spraiga, ar vairākām situāciju diskusijām un pārspēlēm, rezultātā ar 10:7 noslēdzoties par labu komandai „KCN Rīga”.

Turnīra vēsturē tika ierakstīta jauna lappuse – viss goda pjedestāls tika sadalīts starp komandām no Latvijas (spēlē par pirmo vietu ar rezultātu 13:8 uzvarēja „Moments”, pārspējot šī brīža Latvijas čempiones „Salaspils FK”).

Komandas „KCN Rīga” sastāvs: Samanta Dušele (c), Krista Mierkalne, Sabīne Šmite, Zane Zamarina, Maija Matroze, Vineta Nipere, Svetlana Parhimuka un Jekaterina Korotejeva.

SoulFly UD

Līdzīgi kā sieviešu divīzijā, arī vīriem pirmajā dienā bija jāaizvada 4 spēles. Grupas spēlēs ar 11:0 tika sagrauta „The New Guys” (Igaunija) vienība, ar 8:6 uzvarēts Vorai (Lietuva) un LoHi (Somija), savukārt ceturtdaļfinālā pārliecinoši ar 11:3 pieveikts „OnlyJu” (Krievija).

Otrās dienas rītā „SoulFly UD” aizvadīja cīņu par vietu finālā, kur līdzvērtīgā cīņā ar rezultātu 8:7 tika atzīts “FreezeeB” (Igaunija) komandas pārākums. Noslēdzošajā spēlē par 3.vietu pretī stājās cita Latvijas komanda „Salaspils WT”, kas izrādījās pārāka ar rezultātu 9:7.

Komandas „SoulFly UD” sastāvs: Jevgēnijs Fiļa (c), Andrejs Bakašs, Egīls Peļņiks, Gints Mucenieks, Imants Deņisovs, Kārlis Kozulāns, Kristaps Treilons, Mārtiņš Taurenis.

Jāpiemin, ka turnīrs norisinājās uz mākslīgā zālāja seguma „A le Coq” arēnas kompleksā. Lai gan, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, ir mainīta sacensību lokācijas vieta, tomēr raksturīgais aukstums, kas vienmēr ir valdījis hallē, nekur nav pazudis.