_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

UD Pavasara Kauss 2014

Birkas:, , Atskats 3 comments
featured image

Kas ir labākais veids kā noslēgt frisbija telpu sezonu? Atpūta vai turnīrs? Turnīrs! – Tā ir īsumā raksturojami UD Pavasara kausa pirmssākumi. Turpinājumā par to, kāds tad izvērtās pirmais UD Pavasara kauss.

Kā zināms, tad frisbijs UD kluba biedriem ir vairāk nekā vienkārši sports, un tas bija manāms arī 1. aprīļa pievakarē, kad Rīgas sporta manēžā pulcējās turnīra dalībnieki. Kā “cepures” tipa turnīros ierasts, tad dalībnieki ar izlozes starpniecību tika sadalīti četrās komandās, savukārt komandu pirmie uzdevumi bija kapteiņu ievēlēšana un komandas nosaukuma izvēle. Ja oriģinālie komandu nosaukumi ir ierasta lieta, tad īpašu uzmanību šoreiz saņēma komandu kapteiņi, kuri tika apbalvoti ar skaistām, pavasarīgām ziedu rotām.

Turpinot ar turnīra sportisko pusi, tad tajā dalību ņēmā sekojošas komandas: “4×4″; “Prasi man Ziedoni”; “Burvīgi lēkajošais disks” un “Imis”, kuras sākotnēji izspēlēja grupu turnīru, nosakot vietu sadalījumu, kam sekoja spēles par trešo un pirmo vietu.

Grupu turnīru visveiksmīgāk aizvadīja komanda “Imis”, izcīnot uzvaru visās trīs spēlēs, kā arī izceļoties ar manēžas segumam tik neraksturīgajām “līdacīņām”.  Ar divām uzvarām grupu posmu noslēdza komanda “Prasi man Ziedoni”, savukārt dalītu trešo vietu ieņēma “Burvīgi lēkājošais disks” un “4×4″. Visu grupas spēļu rezultāti apskatāmi zemāk esošajā tabulā.

4×4 Prasi man Ziedoni Burvīgi lēkājošais disks Imis Punkti Vieta grupā

4×4

x

2:3

2:2

1:2

1

3

Prasi man Ziedoni

3:2

x

3:0

2:3

4

2

Burvīgi lēkājošais disks

2:2

0:3

x

0:3

1

4

Imis

2:1

3:2

3:0

x

6

1

Spēlē par trešo vietu savā starpā tikās “4×4″ un “Burvīgi lēkājošais disks”, kur sīvā un nepiekāpīgā cīņā ar rezultātu 2:1 pārāka izrādījās “Burvīgi lēkājošais disks” komanda, savukārt lielajā finālā spēkiem mērojās “Imis” un “Prasi man Ziedoni” brigādes. Grupu turnīra laikā savstarpējo spēli uzvarēja “Imis” ar rezultātu 3:2, kas solīja sīvu cīņu arī finālā. Jāteic, ka komandas nelika vilties un, atskanot spēles laika beigu signālam, rezultāts vēstīja 2:2. Spēle līdz 3. Turpinājumā komandas apmainījās ar vairākām “pavasarīgām” epizodēm uzbrukumā un skaistām epizodēm aizsardzībā, kas rezultējās ar diska tvērienu zonā un komandas “Prasi man Ziedoni” revanšu un uzvaru turnīrā.

Teiksiet, ka kaut kā trūkst? Neuztraucieties, par spēles garu neaizmirsām! Sakrājot 33 no 40  iespējamajiem punktiem, par spēles Gara balvas ieguvējiem kļuva komanda “Imis”, aiz sevis atstājot “Burvīgi lēkājošais disks” un “4×4″ – abām pa 32 punktiem, un “Prasi man Ziedoni” komandu ar 31 punktu.

Ar to arī noslēdzam atskatu uz pirmo UD Pavasara kausu! Vēl tik dažas bildes…

 

 • Dace

  “Burvīgi lēkājošais disks” gan ieguva trešo vietu, bet ko nu iešu strīdēties ar reportieriem :)

  • Sveta #89

   Salīdzināju piezīmes, komandai “Burvīgi lēkājošais disks” tiek atgriezta godam nopelnītā 3.vieta :)

 • Žēņ Fiļa

  Tas ir viņš Imantīīīņš :D