_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Sun Beam’14

Birkas:, , , Atskats 2 comments
featured image

Šī,  2014.gada 19.-20.jūlijā MINDPV Mix komanda aizvadīja lieliskas frisbija brīvdienas Lietuvā, Klaipēdā, kur Sun Beam 2014 turnīra ietvaros aizvadīja savas pirmās ārvalstu sacensības. Divu dienu laikā komanda ne tikai aizvadīja sešas spēles, no kurām uzvaru izcīnija divās, bet arī ievērojami progresēja un guva pārliecību par saviem spēkiem. Par visu sīkāk kapteiņa atskatā.

Komentē komandas kapteinis Staņislavs Jurkēvičs:

Pirmās dienas spēles: ar Vorai (Viļņus, LT) 0:13, ar Zawierucha (Varšava, PL) 7:13 un Sun City Colibri (Šauļi, LT) 11:5.
Spēli ar Vorai, kura kaut arī beidzas bez punktiem mūsu labā, nevar nosaukt par bezcerīgu, mums bija gan vairākas smukas aizsardzības, gan arī dažas reālas punktu gūšanas iespējas, bet galvenais, šī spēle ļāva mums saprast, kā mēs spēlēsim tālāk.
Tāpēc jau nākamo spēli ar poļiem mēs sākām ļoti labi, nonācām vadībā ar +2 un spējām to noturēt vairāk par pusi no spēles, līdz pat 6:4 MINDPV labā. Bet tad…tad noteikti nostrādāja tādu spēļu pieredzes trūkums, esot stabilā vadībā vajadzēja pamainīt taktiku, bet mūsu uzbrukumi joprojām bija ātri, tomēr šoreiz neprecīzi, un tuvojoties spēles beigām poļi izrāvās vadībā un noturēja savu pārsvaru.
Tad sekoja trešā spēle pret vēl vienu lietuviešu komandu Colibri, kura aizritēja visai līdzīgā un spraiga cīņā, īpaši pirmajā tās pusē. Tikai uzvara par šo komandu mums ļautu vēl pacīnīties par iekļūšanu izslēgšanas turnīra daļā. Tāpēc esam cīnījāmies līdz galam. Redzot pieredzes trūkumu pretinieka komandā, variējām spēlēšanu aizsardzībā, arī izmantojām presingu, tas viss kopā nesa savus augļus. Bet vairāki gūtie punkti lieliskos lejautos MINDPV labā salauza pretinieka pretestību un novedām šo spēli līdz uzvarai!
Otrās dienas spēles: ar Phoenix (Brest, BY) 6:8, ar Mariu Meškos (Klaipeda, LT) 5:14 un Sun City Colibri (Šauļi, LT) 11:2.
Šī diena sākās ar spēli pret baltkrieviem, kura  izšķīra, kura komanda spēlēs pusfinālā. Spēles sākums bija vērienīgs, esam guvuši 2 ātrus punktus, tad ilgu laiku bijām vadībā pat ar +3 punktiem, līdz pat 5:2 MINDPV labā. Šajā momentā noteikti vajadzēja kaut ko pamainīt spēles taktikā, piemēram uz garākām un ilgstoššm izspēlēm. Tomēr pagaidām mums nav tik daudz pieredzes, it īpaši, kad jāspēlē kā “pirmajam numuram”, tāpēc mēs turpinājām spēlēt ātri un bieži arī sasteigt uzbrukumus un galu galā pazaudējam savu pārsvaru  un rezultātā izlaidām no rokām ne tikai šīs spēles pavedienus, bet arī vietu pusfinālā. Rūgta, bet ļoti noderīgā pieredze.
Tad sekoja spēle, ar turnīra organizatoriem un kā vēlāk izradījās arī ar čempioniem – Mariu Meškos komandu. Šī spēles rezultāts MINDPV komandai vairs neko neizšķīra, bet tieši šo spēli es nosauktu par labāko, ko esam aizvadījuši Sun Beam turnīrā. Tā bija spēle, kur astājām uz laukuma visu, kas vien bija palicis. Tieši tāpēc, kaut arī nonācām spēles sākumā iedzinējos ar 0:5, turpinājām skriet, lēkt, celties augšā un atkal skriet un lekt, mēs guvām vairākus punktus pēc kārtas un sadeldējām punktu starpību līdz 5:7. Vēl kādu laiku spējam turēt līdzi, un pretinieks guva uzvaru tikai tad, kad pēdējie spēki atstāja mūsu spēlētājus.
Mēs bijām ļoti noguruši, tomēr bija vēl jāspēlē spēli par vietu. Tikai pateicoties raksturam, uzvaras gribai, esam aizvadījuši ļoti smagu, bet tajā pašā laikā arī skaistu spēli par 5to vietu ar Colibri komandu no Šauļiem. Šis spēles laiks bija 1 stunda un gandrīz 5 minūtes. Guvām punktus visvisvisdažādākā gaumē, zemos un augstos lejautos, ar garam un īsam piespēlēm, mūsu aizsardzība arī bija iespaidīga, par ko liecina tikai divi ielaistie punkti. Galu galā esam pabeiguši savu pirmo ārzemju turnīru, izcīnot 5to vietu ar pārliecinošāko MINDPV Mix komandas uzvaru 11:2 mūsu labā!!!
Tam sekoja skaļa kopējā peldēšanas Baltijas jūrā! 2 stundu stāvēšana milzīgā gandrīz 4 km sastrēgumā uz prāmi! Vēlas vakariņas leišu “Juozo” atpūtas centrā un ilgais ceļš kāpās…mājup!!!
Saule, jūra, smiltis, frisbijs, cepelīni un superīgie komandas biedri, par ko vēl var sapņot?! Vienīgais par kādu medaļu Sun Beam 2015 šajā pašā kompānijā! :)
Īīīīīīīīīīīīīī-haaaaaaaaa!!! MIND POWEEEEER!!!!!

Komandas sastāvs: Agnese Katlapa, Dmitrijs Sirica, Kaspars Kopštals, Linda Balalaiko, Mihails Kisļakovs, Natālija Jurkēviča, Sergejs Sjomkins, Svetlana Parhimuka, Staņislavs Jurkēvičs un Vjačeslavs Pavlovs

Turnīra mājas lapa
Pirmās dienas bilžu galerija
Otrās dienas bilžu galerija

  • Aigars

    kaut kā gluži neiet kopā: ja otrajā dienā spēlējāt ar Baltkrieviem, kur izšķīrās, kas spēlēs pusfinālā, tad nākamā spēle pret Mariu Meškos komandu nevarēja būt tāda, kurā Mariu Meškos varētu vēl uzvarēt visu turnīru..

    • Sveta

      Gan ar baltkrieviem, gan Mariu Meškos bija apļa spēles, kas noteica, kura komanda spēlēs pusfinālā, kura par zemākām vietām.