_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Barankas kauss

Birkas:, Atskats No comments
featured image

16.oktobra pievakarē virkne jauno frisbija entuziastu pulcējās Rīgas sporta manēžā, kur jau ceturto reizi risinājās par „Ultimate Decision” kluba tradīciju kļuvušais „Barankas kauss”. Par visu sīkāk turpinājumā.

Rosība sākās īsi pirms plkst. 20:00, kad tika uzsākta dalībnieku reģistrācija un komandu izloze. Šoreiz dalībnieki tika sadalīti četrās komandās, un, kā šādos turnīros ierasts, komandas tika arī pie visai savdabīgiem nosaukumiem – „Mega Five”, „Green Shark”, „Brīvdienas” un „Millenium”. Sākotnēji komandas izspēlēja apļa spēles, kuru laikā iezīmējās 3 favorītkomandas – „Mega Five”, „Green Shark” un „Brīvdienas”, kuras cīnījās par divām vietām kausa finālā. Vietu finālā izšķīra komandu „Mega Five” un „Millenium duelis”, kas noslēdzās ar rezultātu 3:3, kas savukārt nozīmēja, ka „Mega Five” vienībai līdz iekļūšanai finālā pietrūkst viens punkts un atkārtotā cīņā „Millenium” tiks noskaidrots 3.vietas ieguvējs.

Grupas spēļu rezultāti

Mega Five

Green Shark

Brīvdienas

Millenium

Punkti

+/-

Vieta grupā

Mega Five

-

2:3

5:2

3:3

6

+2

3

Green Shark

3:2

-

1:3

3:0

7

+2

1

Brīvdienas

2:5

3:1

-

5:0

7

+4

2

Millenium

0:3

3:3

0:5

-

2

-8

4

Spēlē par 3.vietu tikās jau iepriekš pieminētie „Mega Five” un „Millenium”, kuru starpā, līdzīgi kā grupas spēlē, cīņa aizritēja punkts punktā. Atskanot spēles beigu signālam, tablo vēstīja 3:2 par labu favorītiem – „Mega Five”.

Finālspēlē tikās „Green Shark” un „Brīvdienas”, kas savā starpā noskaidroja turnīra uzvarētāju. Neskatoties uz to, ka iepriekšējā komandu savstarpējā spēlē diezgan pārliecinošu uzvaru ar 3:1 izcīnīja „Brīvdienas”, fināla spēlei labāk mobilizējusies bija „Green Shark” komanda, kas kontrolējot spēles gaitu ar 4:1 uzvarēja spēli un arī visu turnīru.

Neatņemama „Barankas kausa” sastāvdaļa bija iepazīšanās arī ar tādu frisbija elementu kā Spēles gars. Jāteic, ka arī šajā elementā spēcīgākie izrādījās turnīra uzvarētāji „Green Shark”, kas tuvākos sekotājus apsteidza par 3 punktiem.

Sveicam uzvarētājus un uz tikšanos Ziemassvētku cepures turnīrā!

Turnīra bildes