_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Frisbijs – Rīgas sporta spēļu diena

Birkas:, Paziņojums No comments
featured image

Frisbija klubs “Ultimate Decision” sadarbojoties ar piedzīvojumu sacensību apvienību Xrace piedāvā iespēju ikvienam interesentam piedalīties frisbija disciplīnā, kas risināsies Rīgas Sporta spēļu dienas ietvaros. Turpinājumā plašāk gan par Rīgas sporta spēļu dienu, gan par frisbija disciplīnu tajā.

Rīgas sporta spēļu diena

Gada nogalē, no 13. līdz 14.decembrim, rīdziniekus iekustinās Rīgas sporta spēļu diena, kuras ietvaros tiks izspēlēti turnīri sešos dažādos sporta veidos. Sporta diena norisināsies divas dienas pēc kārtas Olimpiskajā sporta centrā, un ikvienam Rīgas iedzīvotājam un sportošanas entuziastam būs iespēja komandā piedalīties futbolā, volejbolā, basketbolā, handbolā, florbolā vai frisbijā.

Dalība sporta spēlēs ir bez maksas!

Sporta spēļu dienā būs iespējams piedalīties tikai tām komandām, kas savu dalību būs pieteikušas iepriekš, reģistrējoties pasākuma mājas lapā:

rigassportadiena.lv

Ikviens sporta spēļu dalībnieks saņems diplomu un piemiņas suvenīru par piedalīšanos sporta spēļu dienā, bet katra sporta veida labākās trīs komandas tiks apbalvotas ar Rīgas sporta spēļu dienas kausu un medaļām.

Paralēli sporta spēlēm ikvienam skatītājam un sporta spēļu dienas dalībniekam būs iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās, izklaides atrakcijās, līdzjutēju sacensībās un balvu izlozēs visas dienas garumā. Dalībnieki vai līdzjutēji, kas pasākumu apmeklēs abas dienas, tiks pie piemiņas balvas.

Frisbijs

Frisbija disciplīna tiks aizvadīta 13.decembrī un stiprākās komandas tiks noskaidrotas divās grupās – iesācēju, kurā savā starpā sacentīsies tie, kam tā būs pirmā frisbija sacensību pieredze un dalībnieki, kas frisbijam pievērsušies nesen, un profesionāļu grupā, kur dalību ņems spēlētāji ar frisbija pieredzi un Latvijas Frisbija līgas dalībnieki.

Frisbijs: 13.decembrī, iesācēju un profesionāļu grupas, Mix

Lai spēles padarītu saistošākas, tad sacensības norisināsies jauktajā jeb Mix grupā, kas nozīmē, ka uz laukuma vienlaicīgi jābūt gan puišiem, gan meitenēm.

Plašāka informācija par izspēlēs kārtību tiks izsūtīta komandu pārstāvjiem 2 dienas līdz pasākumam, savukārt ar nolikumu iespējams iepazīties mājas lapā rigassportadiena.lv

Jautājumu un neskaidrību gadījumā varat sazināties ar frisbija disciplīnas organizatoriem, rakstot uz epastu: info@ultimatedecision.lv