_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Latvijas Frisbija līga: 1. posms vīriešu komandām

Birkas:, Atskats 1 comment
featured image

Ar spilgtām un emocionālām spēlēm uzsākusies arī Latvijas frisbija līgas vīriešu divīzija, kurā šogad startē 3 UD kluba komandas – Ultimate Decision, SoulFly UD un MindPv. Par svētdienas, 1. adventes, vakara naglu parūpējās UD komanda, kura būdama iedzinējos ar 10:12 spēja izcīnīt uzvaru pār spēcīgo Salaspils Fk. Spēles gala rezultāts 13:12.  Savukārt otro pirmssvētku dāvanu sarūpēja MindPv komanda, kura izcīnīja 3 uzvaras 3 spēlēs. Plašāks ieskats komandu atskatos.

Ultimate Decision

13-5 pret SoulFly un 13-12 pret Salaspils WT

Ar divām uzvarām divās spēlēs esam iesākuši LFL 1.posmu un jāsaka, ka ļoti veiksmīgi. Pirmajā spēlē pretinieku komanda « Soufly » nespēja izrādīt īpašu pretestību un tika gūta diezgan viegla un pārliecinoša uzvara.

 

Otrajā dienas spēlē pret Salaspils WT sākums bija nepārliecinošs abām komandām, kur vairākkārtīgi komandas kļūdījās uzbrukumos tomēr beigu beigās salaspils atklāja rezultātu. Pēc atlkātā rezultāta spēle ritēja punkts punktā neļaujot atrauties nevienai no komandām, tomēr tad sākās Salaspils izrāviens un viņi puslaikā varēja doties ar 3 punktu pārsvaru 7:4. Pēc puslaika uzsākām ar uzbrukumu, to gan arī ātri zaudējām un Salaspils izvirzījās jau ar 4 punktu pārsvaru. Neskatoties uz lielo pārsvaru, nepadevāmies un spēlējām līdz galam.Izmēģinot dažādu aizsardzības taktiku, spējām izlīdzināt spēli un piespiest pretinieku klūdīties.

 

Jāsaka, ka arī kļūdu skaits īpaši nemazinājās, tomēr spēles gaita tika lauzta un spējām mainīt spēli pamazām samazinot rezultāta starpību. Salaspils komandai izdevās turēt 2 punktu pārsvaru un gūstot savu 12. punktu spēles laiks bija beidzies.Rezultāts bija 12 :10 Salaspiliešu labā. Veiksme bija mūsu pusē un, pateicoties divām pretinieku kļūdām, spējām gūt pēdējos punktus un svinēt vērtīgu uzvaru.

 

Aigars Ancāns

SoulFly UD

7-13 Probably Some Latvians un 5-13 pret Ultimate Decision

Svētdien SoulFly UD komanda aizvadīja pirmās divas spēles Latvijas Frisbija līgā. Abās spēlēs nācās atzīt pretinieku pārākumu. No mūsu puses pārāk daudz dažādu kļūdu gan tehniskā gan taktiskā ziņā. Secinājumi – vēl ļoti daudz un smagi jāstrādā treniņos, īpaši pie komandas saspēles, savstpējās komunikācijas. Vēl ir grūti vienam otru sajust uz laukuma. Komandai ļoti nepieciešama spēļu pieredze un ar katru nākamo spēli arvien jāuzlabo sniegums.

 

Rihards Apsītis

MindPV

13-5 Ogre NightWatch, 11-9 pret Sirocco Ultimate un 10-9 Valmiera Open

30/11/2014… Šo datumu mēs atcerēsimies ilgi! Katrs no mums klusām ir cerējis uz uzvaru, uz vienu uzvaru, varbūt uz pusotru, bet uz trim, vienā dienā… Kāds noteikti pat netic arī joprojām, bet mēs esam to paveikuši! Un paveikuši izcili!

 

Gaja visādi, kādu brīdī bijām ieguvuši pārliecinošo pārsvaru, citu reizi bijām spiesti spēlēt uz uzvaras noturēšanu, bija arī jācīnās punkts punktā. Kā parasti neiztikām arī bez pašu kļūdām un sasteigtam darbībām.

 

Bet kaut kas šoreiz bija savādāk, kaut kas mūsu galvās, sirdīs un dvēselēs! Mēs nācām laukumā spēlēt un gūt baudu no procesa, nācām laukumā cīnīties viens par visiem un visi par vienu! Šoreiz mēs nācām spēlēt labu spēli, un manuprāt mums tas izdevās. Cerams, kā pretinieki to novērtēja, “Spirit”a lapiņas to paradis.

 

Tomēr galvenā MINDPV uzvara šoreiz nav nedz par Ogres vai Valmieras komandam, nedz arī par rīdziniekiem. Galvenā mūsu uzvara šoreiz ir uzvara paši par sevi!

 

Īīīīīīīīīī-haaaaaaaaaa, Mind Power!!!

 

Stanislavs Jurkevičs

PAPILDUS INFORMĀCIJA

  • Irbe

    Liels prieks par MindPV :)