_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Latvijas Frisbija Līga – 2.sabraukums

Birkas: Atskats No comments
featured image

Pirmssvētku nedēļas nogales frisbija līgā bija notikumu pilnas. 14.decembrī aizvadīts sabraukums Ventspilī, bet 21. decembrī Valmieras novada Kocēnos. Jāteic, ka kluba komandas šajos sabraukumos startējušas ar mainīgām sekmēm. UD open saglabājusi pirmo vietu, pie pirmajām uzvarām tikusi arī KCN Rīga, savukārt SoulFly UD un UD sieviešu komanda pagarinājusi zaudējumu sēriju, pirmie zaudējumi šosezon arī MindPv komandai. Turpinājumā komandu atskati.

VĪRIEŠU KOMANDAS

UD

13:8 pret ” Probably some Latvians” un 13:6 pret “Flying Worms”

Komentē komandas pārstāvis Rūdolfs Sniķersproģis:

“14. decembra sabraukums Ventspilī sagaidīja ar divām svarīgām spēlēm pret abām ventspilnieku komandàm. Dažàdu iemeslu dēļ nevarēja palīdzēt trīs komandas spēlētāji, tostarp viens saspēles vadītājs, bet ar sezonas sākumā labi nokomplektēto sastāvu un pietiekami labo fizisko kondīciju pietika, lai 7 spēlētāju sastāvā spētu aizvadīt divas spēles augstà līmenī. Pirmā spēle pret “PSL” aizritēja diezgan veiksmīgi par spīti nepiespiestajām kļūdàm un ne tik ciešo aizsardzību, izmantojot ventspilnieku kļūdas. Rezultàts 13:8, kas priekš pirmàs spēles un garā ceļa būtu piedodams. Uz otro spēli jau bijām pilnā gatavībā ar augstāko koncentrētību, īsais soliņš pat palīdzēja spēli noturēt viena līmenī visà garumā – neļāvām Flying worms spēlēt viņiem parocīgo spēli ar īsajām piespēlēm pa laukuma vidu ar ciešo aizsardzību it sevišķi uz metēju, kā arī uzbrukumu realizējām ar plašām, ātrām piespēlēm, bez kļūdām. Rezultàtā pārliecinošākā uzvara šosezon – 13:6.”

 

SOULFLY UD

8:13 pret “Flying Worms” un 9:13 pret “Salaspils WT”

Komentē komandas kapteinis Rihards Apsītis:

“Ventspils izbraukuma spēlēs SoulFly UD komanda tikās ar atlikušajām divām grupas komandām “Flying Worms” no Ventspils un “Salaspils Wild Things”. Šoreiz komandai izdevās ievērojami uzlabot sniegumu spēles laukumā. Daudz mazāk muļķīgu kļūdu pieļauts, arī tehniskie brāķi vairs neapturēja mūsu uzbrukumu pusceļā. Tāpat spēle aizsardzībā ir progresējusi, kaut gan joprojām pārāk bieži iekrītam uz vienkāršām izspēlēm vai nenosedzam pusi. Ir vēl daudz pie kā piestrādāt, bet komandas spēles izaugsme jau ir manāma, salīdzinot ar pirmo LFL posmu. Arī rezultāts spēles laikā jau izskatījās pieklājīgāks un iespējams drīzā nākotnē būs arī SoulFly UD komandas labā.”

 

MIND PV

8:13 pret “Salaspils Jr” un 10:13 pret “Daugavpils Universitāte”

Komentē komandas pārstāvis Staņislavs Jurkēvičs:

“Pirmā posma panākumi šoreiz nenāca mums par labu, tie nospēlēja sliktu joku.Pārlieku lielais azarts un domas par bijušām un topošām uzvaram piepildīja mūsu prātus un mūsu galvās vairs nepietika vietas spēles plānam, disciplīnai un labam garastāvoklim.

Ejot laukumā pret Junioriem, mēs jau bijām zaudējuši. Gandrīz neapzināti mēs no paša sakumā plānojām vienīgi cienīgi piekāpties. To arī esam paveikuši uz visiem 100%.

Spēlei ar daugavpiliešiem gatavojamies savādāk, kaut gan skaļi tas nebija pateikts, bet pēc noklusējuma šo spēli jau ieskaitījām savā uzvaras bilancē, bet pretinieks laukumā pieradīja ko citu.

Galvenais, kas mums jāsaprot, kā šoreiz spēlēja nevis komanda, kurā iepriekš visi cīnījās viens par otru, bet indivīdi, kas labu gribēdami, vilka spēli uz sevi, bieži spēlējot kaut ko jaunu un kaut kādā sev neierastā pozīcijā. Šoreiz dabūjam pa degunu likumsakarīgi. Atliek vien cerēt uz to, kā mēs spēsim izdarīt pareizus secinājumus no šīs mācībstundas.”

 

SIEVIEŠU KOMANDAS

KCN RĪGA

13:3 pret “Valmiera Women”; 10:13 pret “Moments” un 12:8 pret “Ultimate Decision”

Komentē komandas pārstāve Svetlana Parhimuka:

“2.posmā komandai nevarēja palīdzēt vairākas komandas līderes, kas pavēra iespēju uzņemties iniciatīvu pārējām meitenēm un jāteic, ka, neskatoties uz sapīgo zaudējumu pret “Moments”, komanda aizvadīja visnotaļ veiksmīgu posmu.

Spēlē pret valmierietēm, izdevās veiksmīgi nospēlēt aizsardzībā un pēc pāris neveiksmīgiem uzbrukumiem Valmieras komanda salūza. Diemžēl līdzīga situācija atkārtojās “KCN” un “Moments” komandu spēlē, tikai šoreiz “KCN Rīga” pēc veiksmīgi aizvadītā pirmā puslaika nespēja pielāgoties “Moments”  komandas aizsardzībai un atzina viņu pārākumu.

Dienas noslēdzošajā spēlē pret kluba biedrenēm no “Ultimate Decision” komandas rindās bija manāms nogurums, ko veiksmīgi spēja izmantot pretinieces, kas aizvadījušas par vienu spēli mazāk. Taču, tuvojoties spēles izskaņai, KCN Rīga spēja atrast pareizās kombinācijas un noslēdza 2014. gadu ar uzvaru.”

 

ULTIMATE DECISION

5:13 pret “Valmiera Women” un 8:12 pret “KCN Rīga”

Komentē komandas kapteine Linda Balalaiko:

“Par spēli pret Valmieru.

Punktu ziņā sāpīgs zaudējums. Uz laukuma sīva spēle. Jāatzīst, komandā valdīja haoss. Kaut arī ir meitenes, kas aktīvi apmeklē treniņus un ir acīm redzama izaugsme, pirmo šī sabraukuma spēli pavadījām it kā „taustoties” un mēģinot saspēlēties. Brīdī, kad spēle gāja visraitāk un viskarstāk, bija sasniegta 13 punktu robeža. Valmieras meitenes parādīja skaistu, tīru spēli, kur varēja novērot gan tuvās, gan tālās piespēles.

Par spēli pret “KCN Rīga”

Pēc iepriekšējā zaudējuma, komanda ar dubultsparu uzsāka otro šī sabraukuma spēli. Raksturojot ar vispārinošiem vārdiem – ātra, spraiga spēle. Kaut arī trenējamies kopā un tieši ar KCN sanāk visbiežāk spēlēt, tomēr sabraukuma spēle atšķīrās no treniņiem. Pēc šīs spēles „to do list” varam pievienot daudzas lietas, kas jāuzlabo.”

PAPILDU INFORMĀCIJA

Spēļu rezultāti, statistika, turnīra tabulas

Spēļu video

Foto galerija