_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Aizvadīta Rīgas sporta spēļu diena

Birkas:, Atskats No comments
featured image

Rīgas Olimpiskajā sporta centrā 13. un 14.decembrī norisinājās Rīgas sporta spēļu diena, kurā pateicoties frisbija kluba „Ultimate Decision” un Piedzīvojumu sacensību apvienības „XRace” sadarbībai pārstāvēts tika arī frisbijs, par kuru plašāk stāstīsim turpinājumā.

Dalībai frisbija disciplīnā bija pieteikušās 8 komandas, no kurām, balstoties uz iesūtīto spēlētāju sastāvu, „Alberts” un „Salaspils” tika iekļauti profesionāļu grupā, bet „Mazie G” un „Čilīgie sausiņi” iesācēju, savukārt komandas „Mind PV”, „VT”, „UD” un „Ogre Ultimate” izspēlēja kvalifikācijas spēles, kur noskaidrojās, ka „Mind PV” un „UD” tika pievienotas profesionāļu grupai, bet „Ogre Ultimate” un „VT” iesācēju grupai.

Nākamajā kārtā tika izspēlētas grupu turnīra spēlēs, kur katra komanda aizvadīja pa spēlei ar visām savas grupas komandām. Turnīra nolikumus paredzēja, ka katras grupas divas spēcīgākās komandas tiksies finālā, kur noskaidros uzvarētāju, savukārt trešā vieta grupā nozīmēs bronzas godalgas.

Grupu spēļu rezultāti apskatāmi šeit.

Kā redzams rezultātu tabulās, pēc grupas spēlēm, trešo vietu profesionāļu grupā sev nodrošināja „UD” komanda, bet iesācēju „VT”, savukārt finālos savstarpēji tikās „Mazie G” un „Ogre Ultimate” kā arī „Alberts” un „Salaspils”.

Iesācēju grupas fināls noslēdzās ar pārliecinošu „Mazie G” uzvaru pār „Ogre Ultimate” ar rezultātu 7:3, savukārt profesionāļu grupas fināls izvērtās par cīņu līdz pēdējai sekundei. Spēles sākumdaļā „Salaspils” komanda izvirzījās vadībā ar rezultātu 5:2, bet turpinājumā, „Alberts’, demonstrējot pārliecinošu sniegumu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, izlīdzināja spēlēs rezultātu 5:5. Pusotru minūti līdz fināla svilpei tablo vēstīja 6:6 un „Alberts” devās, kā vēlāk izrādījās, savā pēdējā uzbrukumā, kuru veiksmīgi noslēdzot, svinēja uzvaru ar rezultātu 7:6.

Abas turnīra spēcīgākās komandas tika atzītas arī par Spēles gara ieguvējām.

Spēles gara rezultāti pieejami šeit.

Turnīra organizatori pateicas visiem dalībniekiem par spraigo un skaistām cīņām bagāto sestdienas pēcpusdienu un cer uz atkārtotu tikšanos nākamajos frisbija pasākumos!

Papildu informācija:

Pasākuma mājas lapa