_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Latvijas Frisbija līga – 3.sabraukums

Birkas:, Atskats No comments
featured image

Latvijas frisbija līgas 3. sabraukums risinājās Salaspilī un tajā dalību ņēma abas UD kluba sieviešu komandas un SoulFly UD, kuriem bija jāaizvada pārspēle par palikšanu spēcīgāko grupā. Uzreiz jāatzīst, ka neveiksmīgs šis posms izvērtās gan UD sieviešu komandai, gan SoulFly UD, bet KCN Rīga izcīnīja 2 uzvaras 3 spēlēs.

KCN RĪGA

12:7 pret Valmiera Women, 7:13 pret Salaspils FK, 13:3 pret Ultimate Decision

Komentē komandas pārstāve Līva Jakovele:

KCN 11.janvāra posmu uzsāka ar spēli pret Valmiera Women. Jau pirms spēles izvērtējām pretinieku komandas trumpjus un taktiski sadalījām sedzamos spēlētājus, lai maksimāli izolētu Valmieras komandas spēcīgākās spēlētājas, caur kurām arī pārsvarā notiek spēle, kas noteikti ļāva arī izvirzīties pārliecinošā vadībā spēles sākumā. Jāsaka, ka arī pašas Valmieras meitenes pārāk bieži kļūdījās vienkāršos ķērienos. Jau pie pavisam komfortabla rezultāta sākām nedaudz eksperimentēt ar izspēlēm, pielietot retāk spēlētas kombinācijas, pieļāvām vairākas kļūdas pēc kārtas, kas arī ļāva Valmieras meitenēm rezultāta starpību samazināt. Tomēr spēles galotnē nospēlējām pārliecinošāk, kas arī atnesa uzvaru.

Posma otrā spēle bija pret līgas līderēm Salaspils FK. Noteikti vēlejāmies parādīt krietni labāku sniegumu nekā tiekoties ar šo komandu pirmajā aplī. Spēles sākumā cīņa izvērtās līdzvērtīga, diemžēl vēlāk pieļāvām pārāk daudz kļūdu uzbrukumā visbiežāk pie pašas zonas, ko Salaspils meitenes nekavējās arī izmantot. Rezultātā likumsakarīgs zaudējums. Pēc spēles izanalizējām galvenās kļūdas, pie kā vēl jāpiestrādā, lai pēdējā tikšanās reizē varētu nospēlēt vēl pārliecinošāk.

Pēdējā posma spēle bija pret pašu UD meitenēm. Iepriekšējā posmā arī tiekoties ar UD dienas 3.spēlē uz noguruma fona ielaidām pārāk daudz punktus, šoreiz tas atkārtoties nedrīkstēja. Jāsaka, ka UD meiteņu īsais soliņš un 3.spēles faktors atviegloja mums ceļu līdz pārliecinošai uzvarai. Meitenes acīmredzami bija sagurušas un pārāk bieži kļūdījās savstarpēji saspēlējoties, ko mēs izmantojām ātri gūstot punktus.

ULTIMATE DECISION

3:13 pret Moments, 2:13 pret Valmiera Women, 3:13 pret KCN Rīga

Komentē komandas kapteine Linda Balalaiko:

Pēc posma jāizvērtē treniņu veids, daudzums un intensitāte, attieksme treniņos un attieksme spēlē. Ir par ko padomāt. Vairāk kā citas reizes izjutām psiholoģiskās noturības nepieciešamību. Iespējams jāapsver vairāk pievērsties tieši morālei, motivācijai un tās stiprināšanai. Jāpiedomā kā enerģiju novirzīt uz izkskrējieniem un ķērieniem, nevis sevis „lamāšanai” par iepriekšējām kļūdām.

Tika pieļautas vienkāršas kļūdas – nenoķertas parastas piespēles, veiktas piespēles pēc kurām radās jautājums „kurai viņš tika mests…” Bieži vien mūsu uzbrukums apstājās pie pirmās vai otrās piespēles. Pretinieces izmantoja mūsu pieļautās kļūdas un veica sekmīgi savu pretuzbrukumu. Summējot visu iepriekšminēto, rezultāts ir tāds – trīs zaudējumi ar lielu punktu atšķirību.

No šī posma varam mācīties kā sevi „saņemt rokās” uz laukuma uzreiz pēc pieļautās kļūdas, gan motivēt savu komandas biedreni, gan nošķirt vienu spēli no otras.

SOULFLY UD

9:13 pret Salaspils Jr

Komentē komandas kapteinis Rihards Apsītis:

Svētdienas spēle bija ļoti nozīmīga abām komandām, jo uzvarētājs sev nodrošina vietu pirmajā pieciniekā Latvijas frisbija līgā. Kaut arī motivācijas uz šo spēli visiem pietika, tomēr nospēlēt savu labāko spēli neizdevās. Joprojām ir daudz robu aizsardzībā, kas šobrīd ir lielākais sprungulis ratos. Pretinieks bieži izspēlēja vienkāršus, ātrus izskrējienus atvērtajā pusē, kas netika nosegti, bieži tā gūstot punktu. Tāpat arī vairākas tehniskas kļūdas mūsu uzbrukumā neļāva vērst rezultātu uz tablo sev par labu. Lai arī rezultāts 9:13 nav diez ko spožs, tomēr spēle bija dinamiska un pietiekami sīva, lai to varētu saukt par cīņu par iekļūšanu labāko pieciniekā Latvijā.

INFORMĀCIJAI

Spēļu rezultāti

Spēļu video