_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Jozbee 2015

Birkas:, Atskats No comments
featured image

24.-25. janvārī SoulFly UD komanda devās uz Poliju gūt pieredzi turnīrā ar nosaukumu ” Jozbee – Back to Black”. Galvenais brauciena mērķis šoreiz bija komandai saspēlēties savā starpā. Pirmais turnīrs ārpus Latvijas robežām esošajam sastāvam. Iepazinām arī mazliet citu pieeju telpu frisbija noteikumiem. Galvenā atšķirība – šajā turnīrā spēlē ir tikai viens pārmetiens, tās sākumā. Pēc tam katrs nākamais punkts tiek sākts uzreiz pēc iepriekšējā punkta gūšanas un spēlētāji var mainīties jebkurā brīdī. Spēle ilgst 25min un pēc laika beigām tiek izspēlēts pēdējais punkts. Grupu spēlēs pat iespējams neizšķirts rezultāts.

Turnīra pirmais izaicinājums bija savākties uz spēli pēc 10h brauciena. Un pirmajā spēlē mums tas izdevās mazliet veiksmīgāk kā komandai no Lietuvas – “LT United”. Ar viena punkta pārsvaru ieguvām pirmo uzvaru sīvā spēlē, kur abas komandas pieļāva daudz kļūdu. Otrajā spēlē diemžēl pašiem nācās piekāpties ar viena punkta pārsvaru “SAWA” komandai. Trešajā spēlē pret “Pulsar” visiem jau bija daudz kareivīgāks noskaņojums uzsākot spēli. Spēles rezultāts 21:9 mūsu labā deva zināmu devu pašpārliecinātības. Tomēr ar to vēl nepietika, lai grupas pēdējā spēlē uzvarētu vienu no turnīra favorītu komandām, vēlāk arī pirmās vieta ieguvēju – “Girls Stay Home”. Lai arī uzvara izpalika šajā spēlē parādījām ļoti daudz veiksmīgas tālās piespēles, ātrus uzbrukumus. Diemžēl spēles sākumā pieļautās kļūdas deva pretiniekiem pārāk lielu handikapu, lai atlikušajā laikā atgūtos.

Turnīra otrajā dienā pirmā spēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā nācās piekāpties poļu komandai “Kujawiak”. Iespējams varējām rādīt labāku sniegumu, ja rūpīgāk sagatavotos uz dienas pirmo spēli. Tika pieļauts krietni par daudz kļūdu spēles sākumā. Otrā dienas spēle vēlreiz pret “Pulsar” komandu, kura šoreiz likās mācījusies no iepriekšējās dienas kļūdām un parādīja krietni sīvu pretestību. Šoreiz jau tikai ar dažu punktu starpību “SoulFly” izdevās atkārtoti uzvarēt “Pulsar”. Arī dienas pēdējā spēle iekrita pret komadu, kas jau iepriekš satikta un uzvarēta šajā turnīrā – LT United. Līdzīgi kā pirmajā tikšanās reizē rezultāts saglabājās ļoti tuvs visu spēles laiku, diemžēl šoreiz virsroku guva Lietuvas komanda. Spēle izcēlās ar labu Spēles garu un sīvu cīņu visu 25 minūšu garumā.

Kopumā garais brauciens uz poļu zemi “SoulFly” komandai bija vērtīgs piedzīvojums pieredzes ziņā, kā arī ļāva labāk iepazīt komadas biedriem vienam otru. Pieklājīgs turnīrs, kur jaunajiem spēlētājiem parādīt sevi, krāt iemaņas un izbaudīt frisbiju.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Turnīra mājas lapa

Foto galerija