_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Latvijas Frisbija Līga – 5.sabraukums

Birkas:, Atskats No comments
featured image

Līdz ar pirmajām pavasara vēsmām, noslēgumam tuvojas arī Latvijas Frisbija līgas telpu sezonas. Regulārās sezonas noslēdzošo posmu aizvadījušas arī visas piecas kluba komandas. Kamēr komandas gatavojas 14.-15. martā paredzētajiem fināliem, atskatīsimies uz pēdējā posmā paveikto.

VĪRIEŠU KOMANDAS

UD

13:8 pret “Probaly some Latvians” un 11:13 pret “Salaspils WT”

Komentē komandas kapteinis Aigars Ancāns:

“Spēli pret “Probably some Latvians” centāmies spēlēt nosvērti un nesasteigti, lai gan aizsardzībā bija vērā ņemamas nepilnības, kuras spēja izmantot pretinieki, viegli tiekot pāri laukumam. Pamazām spējām audzēt pārsvaru un izvirzīties vadībā ar pāris punktu starpību. Lai arī atradāmies komfortablā vadībā, pretinieki spēlēja neatlaidīgi un ar labu intensitāti, neļaujot gūt vieglu uzvaru.

Vakara noslēdzošā spēle pret “Salaspils WT” spēles sākums ritēja punkts punktā, līdz brīdim, kamēr 2 neveiksmīgas kļūdas ļāva pretiniekiem panākt vadību ar 4:2. Pēc šīm divām kļūdām centāmies izlīdzināt spēli, neļaujot pretiniekiem atrauties vēl vairāk. Lai LFL kopvērtējumā būtu pirmie, bija nepieciešams 2 punktu pārsvars. Lai arī spējām izlīdzināt rezultātu pie 10:10, tomēr beigās pretinieki nospēlēja precīzi un zaudējām ar rezultātu 11:13. Nekas vēl nav zaudēs. Gatavosimies izšķirošajām spēlēm finālos marta vidū.”

SOULFLY UD

13:4 pret “Sirocco Ultimate” un 13:2 pret “MindPV”

Komentē komandas kapteinis Rihards Apsītis:

“1. martā Salaspilī norisinājās noslēdzošais posms LFL komandu “SoulFly UD” sagaidīja 2 pēdējās spēles pret 2. līgas komandām, kuru sniegums pēdējās spēles lika sagaidīt spraigu un interesantu savstarpējo spēli. Pirmajā spēlē mums preti stājās “Sirocco Ultimate”, lai gan šī komanda ir nesen parādijusies frisbija aprindās, tā rādija ļoti atlētisku un ātru spēli. Rezultāts 13:4 neatspoguļo spēles intensitāti, kas valdīja uz laukuma. Vēlos atdzīmēt, ka spēlētājs Kirils Timofejevs rādija lielisku sniegumu vadot komandu uzbrukumā.

Dienas otrā spēle bija pret komandu “MindPV”, pirmo reizi LFL mūsu komanda saskārās ar zonas aizsardzību, tā kā mēs jau bijām gatavi stāties pretī šāda veida aizsardzībai, mūsu sagatavotā taktita tika sekmīgi realizēta un spēle noslēdzās par labu mums ar rezultātu 13:2.”

 MIND PV

12:7 pret “Daugavpils Universitāte” un 2:13 pret “SoulFly UD”

Komentē komandas pārstāvis Staņislavs Jurkēvičs:

“LFL2014/2015 pēdējā posma spēles MINDPV vīriešu komandai bija jāaizvada ar tiešajiem konkurentiem cīņā par pirmo vietu vīriešu divīzijā – 2.
Spēlei ar DU komandu, spējām noskaņoties uz 100%. Spēles plāns gan uzbrukunā, un jo īpaši aizsardzībā,tika izpildīts pilnībā, un tika panākta visnotaļ pārliecinoša uzvara. Jāatzīst, kā šī uzvara kļuva par mūsu šīs regulāras sezonās svarīgāko un arī par visvairāk gaidīto uzvaru. Tad sekoja spēle ar SoulFly komandu, kura atstāja MINDPV bez deserta, un svinēja uzvaru vīriešu divizijā -2.

Vērtējot LFL2014/2015 kopumā, kas šogad tika aizvadīta jaunā formātā, jāatzīst, ka viennozīmīgi, šis formāts nāca MINDPV komandai par labu. Divi posmi aizvadīti bez zaudējumiem, regulāras sezonas laikā izcinītās 7-as uzvaras un piedzīvoti tikai 3 zaudējumi. Kas kopumā ļava mums pakāpties uz otro vietu vīriešu divizijā-2, bet kopvertējumā nodrošināja 7to vietu 11 komandu konkurencē.
Milzīgs PALDIES visiem MINDPV komandas atbalstītājiem un uz tikšanos finālos!”

 SIEVIEŠU KOMANDAS

KCN RĪGA

13:8 pret “Valmiera women” un 13:5 pret “Ultimate Decision”

Komentē komandas pārstāve Līva Jakovele:

“Pirms pēdējā LFL posma kopvērtējuma tabulā atradāmies 4.vietā un zinājām, lai paceltos uz 3.vietu kopvērtējumā obligāti jāuzvar Valmieras meitenes. Valmieras komandas pārstāve Krista Valmieras FK mājas lapā minēja, ka KCN Rīga ir vienīgā komanda, ko nav izdevies šajā sezonā uzvarēt, tas laikam tāpēc, ka nekad neesam viņas uztvērušas kā vāju komandu un vienmēr esam nopietni gatavojušās spēlēm ar Valmieru un noskaņojušās cīnīties jau no paša sākuma, tā bija arī šoreiz. Bija jūtams, ka Valmieras meitenes zina, ko viņām nozīmētu zaudējums mūsu spēlē, tāpēc cīnījās līdz pašām beigām, spēles gaitā vairākas reizes mainīja aizsardzības taktiku, bet mēs spējām neapjukt un rezultātā uzvara ar 13:8.

Otrā spēle pret pašu UD meitenēm. Lai arī meitenēm bija īss spēlētāju soliņš, tomēr šajā posmā viņas demonstrēja krietni pārliecinošāku sniegumu nekā citos posmos. Spēles sākums bija saspringts un UD meitenes pat izvirzījās vadībā, bet mēs ātri pārņēmām spēles vadību un rezultātā uzvara ar 13:5.”

ULTIMATE DECISION

10:13 pret “Salaspils FK”, 7:13 pret “Moments” un 5:13 pret “KCN Rīga”

Komentē komandas kapteine Linda Balalaiko:

 ”Visās trijās spēlēs pirmais puslaiks tika nospēlēts daudz veiksmīgāk nekā otrais.

Noslēdzošajā dienas spēlē otrajā puslaikā ar KCN netika gūts neviens punkts. Spēkus netaupījām nevienā spēlē, iespējams pietrūka fiziskās noturības, iespējams arī morālās. Uz spēles beigām parādījās vairāk kļūdu, ko sekmīgi izmantoja pretinieces. Protams, jāpiemin arī pretinieču pieredze un pārliecība par saviem spēkiem.

Mūsu uzbrukumi salīdzinot ar iepriekšējo posmu, bija daudz kvalitatīvāki. Valdīja lielāka saprašanās uz laukuma. Arī aizsardzībā parādījām sīvāku pretestību. Problēmas nesagādāja apspēlēt pretinieču zonas aizsardzību, toties neveicās ar tālo piespēļu nosegšanu. Kā arī pašu uzbrukumā tālās piespēles tika izmantotas minimāli.”

PAPILDU INFORMĀCIJA

Spēļu rezultāti

Spēļu video