_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Kick in de Kok `15

Birkas: Atskats No comments
featured image

Arī šogad telpu sezonas noslēgumu atzīmējām Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, kur risinājās tradicionālais Kick in de Kok turnīrs. Šajā reizē UD klubu pārstāvēja divas komandas – sieviešu “KCN Rīga” un vīriešu “SoulFly UD”. Par komandu panākumiem stāsta Renārs Niedra un Irbe Tene:

KCN RĪGA

11:4 pret LoHi; 9:5 pret Valmiera women; 5:8 pret Sexy Legs; 11:5 pret Phoenix; 9:7 pret Elvis Presley; 0:11 pret Salaspils FK; 5:12 pret Moments

Uz sacensībām devāmies nodrošinājušās ar 10 spēlētājām un kārtīgu apņemšanos labi aizvadīt turnīru. Ja vērtē kopumā – 4.vieta no 14 komandām – sasniedzām labu rezultātu. Bijām viena no divām sieviešu divīzijas komandām, kas aizvadīja kopumā 7 spēles, no kurām 5 norisinājās pirmajā dienā. Piekāpāmies vien mājiniecēm “Sexy Legs”, toties uzvarējām somietes “LoHi”, latvietes “Valmiera Women”, baltkrievietes “Phoenix”, kā arī krievu komandu “Elvis Presley”, kas arī deva zaļo gaismu otro spēļu dienu uzsākt ar pusfinālu. Cīņā par iekļūšanu finālā, tikāmies ar labi pazīstamajām “Salaspils FK”, kuras šosezon mūs ir uzvarējušas katrā savstarpējā spēlē. Rezultāts šajā spēlē bija graujošs – zaudējums 0:11. Pēc spēles atlika vien norīt sāpīgo sakāvi, lieki neanalizējot, vai tā bija neveiksme vai tomēr neprasme saspēlēties komandā. Drīz vien devāmies laukumā pret latvietēm “Moments”, lai noskaidrotu, kuras iegūs bronzas medaļas. Jau no spēles sākuma laukumā dominēja pretinieces, katram mūsu iemestam punktam atbildot ar trīs punktiem. Spēli noslēdzām ar zaudējumu 5:12. Pēc turnīra varēja just nelielu rūgtumu par diviem svarīgiem zaudējumiem otrajā spēļu dienā, bet tas noteikti pierāda to, ka rezultātu sasniegšanai nedrīkst atslābt ne mirkli un ir ļoti kārtīgi tam jātrenējas.

KCN Rīga komandas sastāvs: Evita Gaide, Irbe Tene, Kristīne Dūdiņa, Linda Balalaiko, Maija Matroze, Māra Lavrinoviča, Marta Ločmele, Samanta Dušele, Svetlana Parhimuka, Vineta Nipere.

- Irbe Tene

SOULFLY UD

11:5 pret Kossmix; 8:6 pret Phoenix; 9:6 pret Spinin; 7:10 pret Grid; 9:4 pret OksiDisko; 8:7 pret Salaspils WT

Kopumā ļoti labi veicās pirmajās spēlēs, kad vajadzēja iespēlēties kā komandai. Saprast ko kurš dara uz laukuma un cik daudz no katra var sagaidīt.

Katra no spēlēm tika aizvadīta ar zināmu skaitu kļūdu. Patīkamākais bija tas, ka šīs kļūdas pamazām kļuva ar vien mazāk un to tendence atkārtoties tā arī īsti neparādījās kā tas gadās citos turnīros.

Atmosfēra komandā bija ļoti patīkama. Visi viens otrā klausās, cenšās palīdzēt viens otram un rast risinājumus, kad tie nav acīmredzami. Nebija īsti mirkļa, kad komandas biedros nevarēja redzēt vēlmi uzvarēt un manuprāt tas arī bija šoreiz tas, kas palīdzēja komandai izcīnīties līdz godam nopelnītajai 5. vietai.

Spēle par vietu pret Salaspils WT izrādījās spraigākā un interesantākā, ko pēdējā laikā nācies spēlēt. Abas komandas neiztika bez skaistām aizsardzībām vai tālajām izspēlēm, abām komandām bija tieši tik daudz kļūdas, lai spēle nekļūtu garlaicīga un manuprāt visu izšķīra tikai tas, kura no abām komandām vairāk vēlējās uzvarēt – šoreiz tā bija SoulFly.

Turnīra organizatoriskā puse bija ļoti labā līmenī un ar prieku došos uz šo turnīru arī nākamgad.

Vēlreiz paldies komandai par patīkamajām brīvdienām fiziskā gaisotnē.

-Renārs Niedra

PAPILDU INFORMĀCIJA

Turnīra mājas lapa

Spēļu rezultāti