_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Sun Beam

Atskats No comments
featured image

Visnotaļ interesantos laika apstākļos Kuršu kāpas smiltīs aizvadīts par stabilu vērtību kļuvušais Sun Beam turnīrs. Tiesa, nosaukumā tik slavētā saule tā īsti arī neparādījā savu spēku, taču tas 2 kluba komandām nebūt netraucēja izbaudīt pludmales frisbija svētkus divu dienu garumā. Lai arī spēcīgāko trijniekā neizdevās iekļūt ne MIND PV Open divīzijā, ne UD jauktajā grupā, tukšām rokām mājās nebija jābrauc. Pārvesta Spēles gara balva!

ULTIMATE DECISION

3:11 pret Salaspils Jr., 13:0 pret Yofo, 10:8 pret Mariu Meškos, 13:0 pret ŽV, 4:9 pret Kossmix, 11:5 pret Žvaigždes

Komentē komandas kapteine Svetlana Parhimuka:

“Komanda divās dienās aizvadīja 6 spēles, kurās guva 4 uzvaras un piedzīvoja 2 zaudējumus, izcīnot 5 vietu 9 komandu konkurencē. Lai arī kopvērtējuma tabulā neesam tik augstu cik vēlētos, turnīrs bija vērtīga pieredze, kurā spilgti iezīmējās komandas stiprās un vājās puses. Spēcīgi izskatāmies lietus un neliela vēja apstākļos, taču daudz jāstrādā pie saspēles vējā un gatavības noskaņoties arī uz dienas pirmajām spēlēm. Šajā reizē tieši negatavība uz dienas pirmo spēli aizvēra durvis uz pusfinālu.

Lai arī zaudējums pusfinālā ieviesa nelielu rūgtuma daļu, kopumā ir prieks par komandas cīņasparu un atdevi laukumā. Nedēļas nogales laikā pārciestas gan lietusgāzes, gan vējš un jūlija mēnesim ne būt ne tik raksturīgais aukstums, taču tas ne uzbrīdi netraucēja izbaudīt pludmales frisbiju un par ko īpašs prieks, izcīnīta arī Spēles gara balva.”

 

 

 MIND PV

2:13 pret SD; 1:13 pret Salaspils WT, 5:12 pret Sirocco Ultimate, 3:13 pret Dundee, 6:11 pret Colibri, 2:13 pret SD, 7:8 pret Colibri

Komentē komandas pārstāvis Vjačeslavs Pavlovs:

“Sun Beam ir ļoti pozitīvs turnīrs, kurā vienmēr prieks piedalīties. Tā ir lieliska iespēja vienā piegājienā pavadīt divas emocijām pilnas dienas pie jūras, gūstot ļoti vērtīgu starptautisku frisbija pieredzi spēlējot ar ārzemju komandām, kā arī vienlaikus saaukstēties un gūt saules apdegumu!

Šogad uz turnīru braucam pēc pieredzes mūsu jaunāka’jai komandas daļai, tā teikt braucām, lai izmēģinātu jaunus spēkus.

Varam teikt, ka jaunā paaudze parādīja sevis tiešām labi, kaut arī ir piedzīvoti zaudējumi, toties visas spēles tika aizvadītās cīņā un nevienā mēs nepalikām bez punktiem. Katrs spēlētājs dabūja lielu spēles laiku, visi atzīmējās ar rezultatīviem punktiem. Ir savākts lielisks materiāls treniņiem un ir ar ko strādāt un gatavojoties nākamiem turnīriem.

Un visbeidzot, novēlu mūsu MINDPV komandai arī nākamajā gadā aizbraukt uz Sun Beam 2016!”

PAPILDU INFO

Rezultāti

Foto galerija