_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

EUCR – N

Atskats No comments
featured image

Šajā reizē ieskatīsimies UD mix komandas gaitās Eiropas klubu Ziemeļu reģionālās atlases turnīrā, kurš 15. – 16. augustā tika aizvadīts Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. UD komanda startēja jauktajā  jeb mix divīzijā, kura pulcēja 4 komandas – 2 Latvijas, 1 Lietuvas un 1 Igaunijas.  Divās dienās aizvadītas 5 spēles un izcīnīta 3. vieta, bet par visu plašāk turpinājumā.

SESTDIENA 15.08.

Pirmā sacensību diena iesākās pavisam agri, ap 4 no rīta komanda sasēžas 3 mašīnās un uzsāk ceļu uz 300 km attālo Tallinu, kur īsi pēc ierašanās tiek aizvadīta arī pirmā dienas spēle pret Lietuvas komandu”Drop That Smile”. Kaut arī izdodas izrādīt nopietnu pretestību, spēles noslēgumā nākas atzīt lietuviešu pārākumu ar 9:13.  Dienas turpinājumā vēl viens zaudējums, šoreiz pašmāju “Ventspils frisbija klubs” komandai, kura skaistām epizodēm bagātā spēlē izrāda savu pārākumu ar 15:6.

Noslēdzošajā dienas spēlē pretī stājas mājinieki, jeb komanda no Igaunijas “Tartu Turbulence”, kura līdzīgi kā UD, zaudējusi abas pirmās spēles. Diena ir bijusi gara un abas komandas spēles sākumā pieļauj kļūdas, taču pakāpeniski sāk izrādīties UD pārākums un tiek gūta pirmā uzvara, tablo vēsta 15:6.

SVĒTDIENA 16.08.

Iepriekšējās dienas sniegums komandu ierindoja trešajā vietā, kas nozīmēja, ka pusfinālā atkārtoti jātiekas ar jau labi pazīstamo “Ventspils Frisbija klubs” komandu.  Arī šoreiz ventspilnieki spēj  apliecināt savu atlētismu un pierādīt, ka iepriekšējās dienas rezultāts nav nejaušība. Spēles rezultāts 4:15.

Zaudējums pusfinālā liedz komandai kvalificēties Eiropas klubu čempionāta finālturnīram, taču priekšā noslēdzošā spēlē pret iepriekšējā dienā uzvarētajiem “Tartu Turbulence” frisbijistiem. Nelielās vēja plūsmas ļauj izmēģināt zonas aizsardzību un izcīnīt vēl vienu pārliecinošu uzvaru -  15:6.

 

Komandas pārstāvja komentārs par aizvadīto turnīru:

Prieks, ka izdevās izmantot piedāvāto iespēju un aizvadīt reģionālās atlases turnīru. Vairākiem spēlētājiem tā bija pirmā pieredze šāda veida turnīros un gūta pieredze, kura palīdzēs attīstīties nākotnē.

Par pašu komandas sniegumu sajūtas ir divējādas. Brīžiem varēja izjust cīņasspara trūkumu un vēlmi cīnīties par katru punktu, it īpaši brīžos, kad pretinieka pārsvars bija ievērojams. Diemžēl diezgan zems ir arī komandas spēles gara vērtējums, pie kura tika pastiprināti strādāts pirms turnīra.

Īpašu paldies vēlētos pateikt Irbei Tenei un Rihardam Apsītim, kuri uzņēmās kapteiņa un Spēles gara kapteiņa funkcijas  un palīdzēja komandai gan turnīra laikā, gan pirms tā.

Svetlana Parhimuka

Komandas sastāvs: Irbe Tene (C), Rihards Apsītis (SC), Andrejs Bakašs, Silva Ābeltiņa, Anete Dzērve, Reinis Ignatāns, Ilze Medne, Miks Eglītis, Kitija Nagle, Māris Jankovskis, Egīls Peļņiks, Maija Matroze, Vladimirs Cibinogins, Vladislavs Rimensovs, Kirils  Timofejevs, Svetlana Parhimuka

PAPILDU INFORMĀCIJA

Rezultāti

Foto galerija