_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Latvijas Čempionāts 2015

Atskats No comments
featured image

 Aizvadītās vasaras noslēdzošā nedēļas nogale pavadīta frisbija laukumos, kur 2 UD komandas mēģināja aizsniegties līdz Latvijas čempionu titulam. UD dāmas savas cīņas aizvadīja Salaspilī, bet kungi spēkus mēroja Ogrē. Lai arī čempionu titulu izcīnīt neizdevās ne vieniem, ne otriem, UD godalgu klāsts papildināts ar sudrabu sieviešu konkurencē. Vārds spēlētājiem:

SIEVIEŠU KOMANDA

Šogad Latvijas čempionātā sievietēm piedalijās trīs komandas: SFK, Velntspils un UD. Sacensību ietvaros katrai komanda bija jāizspēlē divus spēļu apļus ar katru komandu. Pirmajā aplī mūsu dāmām klājas diezgan grūti pret abām komandām, jo bija jūtams treniņu trūkums un savstarpējās saspēle un saprašanās uz laukuma nebija tā labākā, kā arī spēcīgais, brīžiem brāzmainais vējš lika par sevi manīt.

Savukārt otrajā izspēles aplī meitenes pierādīja,ka spēj savākties, pielāgoties un cīnīties līdz galam. Spēlē pret SFK dažas minūtes pirms spēles beigām UD komanda bija iedzinējos par 5 punktiem, bet parādot īstu gribas spēku spēja izcīnīt “universe point”, tādējādi turnīra līderēm sagādājot pirmo zaudējumu turnīrā. Pēdējā spēlē, kura bija arī dienas svarīgākā spēle – spēle par 2.vietu Latvijas čempionātā – jāuzsauc liels “Urā!” mūsu kluba spēlētājām, jo tajā ikviena no vieņām parādīja savu labāko spēli, tādējādi izcīnot pelnīto otro vietu turnīrā.

Liels paldies meitenēm par lielisko sezonas noslēgumu un gatavojamies indoor sezonai!

-Vineta Nipere

VĪRIEŠU KOMANDA

Atskatoties uz UD vīriešu komandas startu Latvijas Frisbija čempionātā atliek secināt, ka nebijām pietiekami tam sagatavojušies, jo zaudējām visām spēcīgajām komandām (Salaspils, Ventspils un Ogre). Lai gan spēlējām līdzvērtīgu frisbiju visās šajās spēlēs, tomēr mūsu kļūdas un zaudētās divcīņas rezultātu vienmēr pagrieza par labu pretiniekam. Tik un tā paldies komandai par izrādīto cīņassparu katrā spēlē cīnīties līdz galam.

Atliek tikai trenēties, lai telpu sezonā parādītu, ka UD ir spējīgi izcīnīt čempiona titulu!

 - Jānis Cīmurs