_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Rīgas Rudens

Birkas:, Atskats No comments
featured image

Vēl viena spilgta nedēļas nogale aizvadīta frisbija laukumos. Turnīrs “Rīgas Rudens”, kurš šogad atzīmēja savu pilngadību,  7. – 8. novembrī Ogrē, kā arī Lielvārdē,  pulcēja 31 komandu, kas savā starpā noskaidroja spēcīgākās vienības vīriešu un sieviešu konkurencē. Abās divīzījās dalību ņēma arī UD kluba komandas – “Ultimate Decision” vīriešu konkurencē un “KCN Rīga” sieviešu. Skrienot notikumiem pa priekšu, uzreiz pačukstēsim, ka lielisks starts padevās UD vīru komandai, kura, sasniedzot finālu, turnīru noslēdza godpilnajā 2.vietā.

UD

7:10 pret “Vorai”, 11:2 pret “Lucky Grass”, 4:10 pret “Flying Worms”, 10:5 pret “Tallin Thunder”, 7:6 pret “Vorai”, 7:15 pret “Salaspils WT”

Komentē komandas kapteinis Mārtiņš Taurenis:

“Kopumā turnīrs vērtējams pozitīvi. Piedzīvota plaša emociju gamma. Uzsverot pozitīvo – cīnoties līdz galam, izcīnītas divas universe point uzvaras, kur īsi pirms uzvaras uzbrukums bija pretiniekiem. Turnīra spilgtākais mirklis – emocionālais sprādziens, uzvarot 1/2finālu (https://youtu.be/DwWjDPUvpfA?t=28m39s).

Šobrīd vēl notiek pastaiga pa plānu taciņu. To pierāda Rīgas Rudens rezultāti. Jau pirmā spēle pret Vorai iezīmēja visa turnīra tendenci – nestabilitāti. Ar emocijām bagātu spēli, pildot turnīra divus galvenos uzstādījumus – 1) katru epizodi nospēlēt līdz galam, ar pilnu atdevi un 2) nedomāt par rezultātu, nedomāt par spēles iznākumu, bet koncentrēties uz savas labākās spēles parādīšanu – varam gūt punktus un veiksmīgi spēlēt aizsardzībā, bet atliek spert soli sānis no taciņas un tikt uz tās atpakaļ jau ir ļoti, ļoti grūti.

Egils vērsa uzmanību uz acīmredzamu faktu – mums ir grūti noskaņoties cīņai tieši ar latviešu komandām (sagrāves pret FW un SWT, iekļūšana 1/4finālā caur adatas aci pret UM).Respekts un bijība pret favorītiem, vieglprātīga pieeja pret it kā pastarīšiem. Priekšā divi apļi Latvijas Frisbija līgā, kur ar šīm kaitēm tikt galā.

Šī sezona Ultimate Decision kluba spēlētājiem atšķiras no vairākām aizvadītajām. Tas ir tikai loģiski, jo pēc vairāku gadu mērķtiecīgiem meklējumiem pēc uzvaras atslēgas tā īsti nekas arī nav sanācis. Nav palīdzējuši ne auguma centimetri, ne zelta rokas, pat ne trešā tēvadēla pārrašanās mājās; visi šie risinājumi nu meklē vienkāršāku pielietojumu citviet. Savukārt UD vīri meklē uzvarai iztrūkstošo savā degungalā. Šķiet, ka kaut ko jau izdodas saskatīt. Priekšā smaga sezona. Jācer, ka Rīgas Rudens sniegums dos spēku patiešām lieliem izaicinājumiem. Jo uzvaras garša taču ir salda. Vai ne?”

KCN Rīga

4:11 pret “Moments”, 3:9 pret “Elvis Presley”, 11:1 pret “Phoenix”, 11:5 pret “The Sixt Sun”, 10:6 pret “Valmiera Women”, 6:10 pret “Salaspils FK”, 7:11 pret “Drop That Smile”

Komentē komandas pārstāve Svetlana Parhimuka:

“Pēc ilgākas pauzes komanda aizvadījusi pirmo nopietno turnīru un, kaut arī izcīnīta salīdzinoši zema vieta, dalīta 7/8, tomēr komandā jūtams gandarījums par turnīrā paveikto. Turnīra gaitā pārliecinoši zaudēts TOP3 komandām un vēl pārliecinošāk uzvarētas abas Baltkrievijas vienības. Sīvā cīņā pieveikta pašmāju komanda no Valmieras un pēc kļūdām bagātā sākuma un  rezultāta 0:6, pienācīgi zaudēts kaimiņiem no Lietuvas “Drop That Smile” ar 7:11.

Protams, bija vēlmē pacīnīties stiprāko četriniekā, bet šajā gadījumā jasaka, ka visam savs laiks un vieta. Augstāki rezultāti prasa gan garāku soliņu, gan nopietnāku gatavošanās posmu.

Patiess parieks, ka divu dienu laikā komandu ne uz brīdi nepameta cīņasspars un centība atstrādāt katru epizodi līdz galam. Piedzīvotas daudzas skaistas epizodes gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Neaizmirsīsim, ka tas ir tikai sezonas sākums un viss labākais vēl priekšā!”

Papildu info:

Spēļu rezultāti

Foto

Video