_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Ziemassvētku cepures turnīrs 2015

Atskats No comments
featured image

Ziemassvētki ir laiks, kad ģimenes sanāk kopā, atskatās uz aizvadīto gadu un izbauda kopā būšanas prieku. Arī UD saimē šis ir īpašs laiks un to atzīmējam ar sev ierasto  Ziemassvētku cepures turnīru. Tie, kas to ir piedzīvojuši, zina, ka šādās reizēs ieeja sporta zālē ir tikai cepurēs un ar groziņu un, kaut arī tas ir sporta pasākums,  svarīgākais ir labi pavadīt laiku sev tuvu cilvēku lokā.

Šajā reizē cepures atrādīt bija ieradušies vairāk kā 30 dalībnieki, kas ar izlozes palīdzību tika iedalīti 4 komandās – “Davaj Ģima”, “Vēl Būs”, “Olafs” un “Riekstu princeses”. Sacensību nolikums vēstīja, ka pirmās komandas, kas tiks pie nosaukuma, pirmās tiks laukumā, un uzreiz pēc savu jauno komandas biedru ieraudzīšanas, laukumā devās komanda “Vēl Būs”, kas turnīra atklāšanas spēlē 3:2 pieveica “Davaj Ģima.”

Grupas spēļu rezultāti:

Davaj Ģima

Vēl Būs

Olafs

Riekstu princeses

Punkti

+/-

Davaj Ģima

X

2:3

2:3

1:5

0

-6

Vēl Būs

3:2

X

3:2

4:5

4

+1

Olafs

3:2

2:3

X

4:3

4

+1

Riekstu princeses

5:1

5:4

3:4

X

4

+4

Kā redzams tabulā, grupas spēles izvērtās ļoti spraigas un lai noskaidrotu to, kura komanda cīnīsies finālā, bet kura par trešo vietu, bija jārēķina ne tikai iegūtais punktu skaits un +/- attiecība, bet arī jāskatās savstarpējo spēļu rezultāti.

Nelielās aritmētiskās pauzes ietvaros tika noskaidrots, ka spēlē par trešo vietu tiksies “Davaj Ģima” un “Olafs”, bet vietu lielajā finālā nopelnījušas komandas “Riekstu princeses” un “Vēl Būs”.

Spēle par 3.vietu izvērtās makten sīva un tikai pāris sekundes līdz finālā svilpei “Olafs” spēja gūt izšķirošo punktu un ar rezultātu 6:5 pieveikt komandu, kura turnīra laikā tā arī nespēja atrast, kur tad īsti palicis viņu uzvaras talismans – Ģima.

Arī finālā katrs rādīja, ko spēj un, kaut arī stafs bija tā aizrāvies ar mandarīnu un piparkūku ēšanu, ka nepiefiksēja spēles gala rezultātu, visnotaļ pārliecinošu uzvaru izcīnīja komanda “Riekstu princeses”, kas 4 turnīra spēlēs spēja izcīnīt 3 uzvaras. Sveicam “Riekstu princeses” ar uzvaru!

UD kluba vārdā novēlam visiem priecīgus svētkus un panākumiem, notikumiem un pozitīvām emocijām bagātu nākamo gadu!