_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Minska 2016

Atskats No comments
featured image

Naktī uz pirmdienu mājās atgriezās “Ultimate Decision” vīriešu komanda, kura aizvadītajā nedēļas nogalē startēja turnīrā, kuru līdz šim komandas no Latvijas nebija iepazinušas – Minska 2016.  Kā jau var noprast pēc nosaukuma, turnīrs norisinājās Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā un šis bija turnīra jubilejas jeb 10 gads. Plašāk par komandas gaitām un izcīnīto 6. vietu Mārtiņa Taureņa stāstījumā:

Komanda turnīru iesāka ļoti vāji, tomēr ar katru spēli, izņemot pēdējo, sniegums uzlabojās. Grupā piedzīvoti divi zaudējumi ar 8:11 un 6:7 (abi attiecīgi čempioniem un bronzas medaļniekiem), kā arī gūta viena uzvara pār jaunu komandu, kas tikai sper pirmos soļus frisbijā (9:1). Ceturtdaļfinālā sāpīgs zaudējums (7:8) pret lietuviešiem, kuri, lai gan ar īsu soliņu, tomēr bija spējuši apvienot pieredzējušus augsta līmeņa spēlētājus, kas ļāva mūsu kaimiņiem aizcīnīties līdz finālam. Mazajā pusfinālā – turnīra labākā spēle pret Maskavas “Sokol” – 8:4, bet spēlē par 5.vietu nomācošs zaudējums pret studentu komandu no Krievijas (7:8).

Ļoti patika sacensību organizatoriskā puse – organizatori bija atsaucīgi, izpalīdzīgi; informācija par sacensību norisi operatīvi tika atspoguļota sociālajos tīklos. Spēles notika uz labas kvalitātes handbola laukumiem; kā vienīgo laukumu mīnusu var minēt šauro drošības zonu ap laukumu.

Arī sadzīviski Minska atstāja labu iespaidu – lēti, draudzīgi, pilsētvide ar vērienu.

Labs turnīrs vidēja līmeņa komandām. Ceru, ka tajā vēl izdosies atgriezties un parādīt, ka esam spējīgi uz ko vairāk.

Turnīrs deva labas atziņas par to, uz ko būtu jākoncentrējas atlikušajā sezonas daļā, lai komandas sniegums Latvijas Frisbija līgā un Latvijas Frisbija čempionātā telpās būtu krietni labāks nekā pēdējās pāris spēlēs.

-Mārtiņš Taurenis

REZULTĀTI

TV REPORTĀŽA