_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Latvijas Frisbija Līga 2015/2016

Birkas: Atskats No comments
featured image

Līdz ar marta iestāšanos aizvadītas arī noslēdzošās cīņas Latvijas Frisbija Līgā un par telpu sezonas spēcīgākajām vienībām atzītas “Salaspils WT” vīriešu divīzijā un Ogre “Moments” sieviešu konkurencē. UD kluba komandām sezona noslēgusies bez godalgām, divas ceturtās un septītā vieta. Turpinājumā komandas pārstāvju atskats uz aizvadīto sezonu:

UD

LFL un LFČt šogad noslēdzām 4. vietā – noteikti ne tas, uz ko lūkojām, trenējoties un gatavojoties sezonas garumā. Rūgtuma piegarša.

Par šīs sezonas mērķi tika izvirzīts maksimāli labs starts LFČt, kur LFL un citi turnīri (Rīgas Rudens un Minsk) kalpo par labu sagatavošanās posmu. Paradoksālā kārtā komandas labākais sniegums tika sasniegts Rīgas Rudenī – sudraba godalgas, kam vajadzēja kalpot par iedevsmu turpmākai sezonai. Tomēr turpinājumā neizteiksmīga LFL sezona 1. divīzijā – ar pāris emocionāli labām uzvarām pret Flying Worms (13:9), UltiManiacs (8:7) un Hardcore Ultimate (10:8), kā arī graujoši sāpīgiem zaudējumiem pret Salaspils WT (4:13, 2:13), Ogre NightWatch (8:11). Protams, var meklēt vainu grūtībās atrast piemērotu treniņu vietu un laiku, tomēr lielākā problēma bija lielā mainība UD komandas sastāvā cilvēku aizņemtības, kā arī traumu dēļ. Lai arī sezonas beigās +/- bijām atguvušies no sāpīgajiem zaudējumiem, LFČt 1/4 fināla spēlē pārliecinoši uzvarējām UltiManiacs (13:9), tomēr turpinājumā sekoja tikpat pārliecinoši zaudējumi 1/2 finālā pret Salaspils WT un spēlē par 3. vietu pret Hardcore Ultimate.

Domāju, ka katrs apmeklējot treniņus, lūkojās pēc labāka rezultāta sezonas noslēgumā. Bet laikam netika ieguldīts pietiekami daudz darba un attieksmes, lai pretendētu uz medaļām. Vēlos pateikt paldies komandas kapteinim Mārtiņam Taurenim, kas centās uzturēt dinamiku komandā visas sezonas garumā, paldies arī komandas biedriem par labajiem momentiem. Ceru, ka varēsim paņemt vērtīgas atziņas no šīs sezonas labākiem startiem nākotnē.

-Dainis Jakovels

2016-03-06_img_0347

KCN RĪGA

Šosezon nokomplektējām komandu ar lielu spēlētāju skaitu, lai bez rūpēm varam aizvadīt produktīvus treniņus un nesatraukties par maiņu trūkumu sacensību posmos. Kopumā sezona tika aizvadīta labi, apzinoties, ka par čempionu titulu izteikti cīnījās četras komandas. Nedaudz nogurdinoši bija spēlēt trīs grupu apļus pret vienādiem pretiniekiem, bet, no otras puses, tas ļoti lika analizēt spēļu tehniku gan mūsu, gan pretinieču izpildījumā, lai plānotu risinājumus turpmākām uzvarām.

Pusfināla spēli aizvadījām pret pērnā gada pretiniecēm “Momentu” no Ogres, kuras apņēmīgi spēlēja sezonas noslēgumu bez maiņām. Lai arī cik ļoti centāmies spēlēt aizsardzībā, piespiežot pretinieces lielāko daļu punktu iziet uz tālajām piespēlēm, piekāpāmies ar rezultātu 10:13, lai jau neskaitāmo reizi turpinātu cīņu par medaļām. Mazā fināla pretinieces “Valmiera Women” šosezon turpināja pārsteigt, regulārajā sezonā gūstot 1.vietu, tādēļ arī gatavojāmies spraigai spēlei. Veiksmīgais spēles sākums ar vadību 4:1 neapstādināja valmierietes un jau otro puslaiku aizvadījām iedzinējos, spēlei noslēdzoties ar piekāpšanos 8:11 un 4.vietu. Ar godu spējām atzīt citu komandu pārākumu, bet tas vēl vairāk ir veidojis komandas spēlētājās pārliecību, ka pie šiem zaudējumiem neapstāsimies. Atpūtā vēl nedosimies, jo turpināsim gatavoties nākamajām sacensībām “Kick in de Kok”, kas norisināsies aprīļa vidū Tallinā.

 -Irbe Tene

PAPILDU INFO

Rezultāti

Spēļu video