_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Kick in de Kök ’16

Atskats No comments
featured image

Tradīcijas tiek turpinātas, un arī šogad “KCN Rīga” komanda devās uz turnīru Kick in de Kok Tallinā, lai mērotos spēkiem ar citām sieviešu komandām no Zviedrijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas.

Pirmajā dienā tika aizvadītas četras spēles, no kurām izcīnītas trīs uzvaras. Turnīru uzsākām ar spēli pret “Elvis Presley” komandu, kurā veiksmīgi izdevās gūt uzvaru ar 9:6. Turpinājumā – uzvara spēlē pret “Lynx Jr” ar rezultātu 11:2 un pret komandu “La Bamba” ar 9:4, ar kuru KCN Rīga spēles laukumā iepriekš nebija tikusies. Pirmo dienu noslēdzām ar spēli pret Salaspils komandu, kas turnīra beigās uz Latviju pārveda bronzas medaļas un kurai piekāpāmies ar 2:11.

Otrās dienas cīņas atklājām ar spēli pret “Galactic Girls” no Krievijas un zaudējumu 9:4, taču pretinieces atzina, ka šajā spēlē nācies krietni piepūlēties, tādēļ izvērtusies aizraujoša cīņa. Arī “KCN Rīga” vairāk priecājās uz laukuma tikties ar komandām no citām valstīm, nevis aizvadīt turnīru Tallinā, atkārtoti mērojoties spēkiem ar komandām no Latvijas.

Dienas turpinājumā aizvadījām nenoliedzami spraigu, taču skaistu un tīru spēli pret “Lynx”. Sākumā izdevās gūt diezgan ievērojamu punktu pārsvaru, taču spēles gaitā pretinieces saņēmās un gala iznākums nebija paredzams līdz pēdējam brīdim. Komandas spēlētājas apliecināja savu cīņas sparu un apņēmību, kas vainagojās ar emocijām bagātu uzvaru 10:9. Pēdējo spēli par 5.vietu aizvadījām pret “Drop That Smile” komandu no Lietuvas. Tika atzīts pretinieču pārākums un kopvērtējumā izcīnīta 6.vieta.

Komanda jau turnīra sākumā par savu galveno mērķi nostādīja spēles gara balvu, tādeļ visu spēļu laikā tika saglabāts pozitīvisms, spēles tīrība un godprātība. Ar lielu lepnumu jāsaka, ka mūsu pūliņi tika novērtēti, jo no turnīra mājās pārvedām Spēles gara balvu un ceļazīmi uz nākamā gada turnīru.

 -Katalīna Bernāne

PAPILDU INFO

Foto

Video

Turnīra mājas lapa