_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Rīgas Rudens 2016

Birkas:, Atskats No comments
featured image

Mazliet sniegotāks kā ierasti aizvadīts jau 19. frisbija aprindās labi zināmais turnīrs “Rīgas Rudens”.  Ar katru gadu aizvien jauni apgriezieni un šoreiz 4 hallēs uzņemtas 36 komandas no 5 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas. Arī šajā reizē UD klubs tika pārstāvēts abās divīzijās un, nedēļas nogalei noslēdzoties, rezultātu tabulās vīri ierindoti 7.vietā, bet dāmas noslēdza stiprāko 8nieku.

UD

Turnīra gaitā aizvadītas 7 cīņas, no kurām gūtas 3 uzvaras uz piedzīvoti 4 zaudējumi, to skaitā uzvara “universe” punktā pret Krievijas komandu “Shadows” ar 8:7 un daudz pārliecinošāks sniegums pret citu Krievijas komandu “OksiDisko” – 11:5.

Komentē Ultimate Decision (UD) komandas kapteinis Jānis Cīmurs:

Neskatoties uz to, ka šogad UD vīriešu komandu dažādu iemeslu dēļ ir pametuši vairāki pamatsastāva spēlētāji, UD komanda parādīja cienījamu sniegumu Rīgas Rudenī. Lai arī organizatoriem bija šaubas, vai UD ir cienīga spēlēt elites grupā, mēs parādījām, ka esam astotnieka cienīgi. Neskatoties uz to, ka pirmajā dienā likām panervozēt čempioniem Salaspils WT, diemžēl, sastāva trūkuma dēļ, nespējām parādīt pietiekami lielu pretestību top komandām. Paldies komandai par pašatdevi un labi pavadītu laiku!

Komandas sastāvs: Jānis Cīmurs (c), Rūdolfs Snikersproģis, Renārs Čeredņičenko, Dainis Jakovejs, Rihards Apsītis, Modris Skrastiņš, Krišjānis Vaiders, Miks Eglītis, Māris Jankovskis

KCN RĪGA

Divās turnīra dienās aizvadītas 6 spēles un gūtas 2 uzvaras. Skaista spēle pret spēcīgajām “Cosmic Girls”, sāpīgs zaudējums (7:8) pret “South West”  cīņā par vietu spēcīgāko četriniekā un tam sekojoši vēl divi zaudējumi Igaunijas vienībām “Lynx” un “Flying Lemons”.

Komentē komandas pārstāve Svetlana Parhimuka:

Kā jau katru gadu “Rīgas Rudens” priecē ar daudzām ārvalstu komandām un arī šoreiz izdevās samērot spēkus ar pretiniecēm no tuvākām un mazliet attālākām valstīm.

Pirmā turnīra diena aizvadīta godam. 2 pāliecinošas uzvaras dienas pirmajā pusē un cienīgs zaudējums 9:11 pret Krievijas grandiem “Cosmic girls”. Dienas izskaņā turnīra svarīgākā spēle, cīņa pret līdz šim nezināmām pretiniecēm – “South West”. Spēle “netīra” un emocijām bagāta, uzvaras prieks pretinieču nometnē.

Otro dienu uzsākam apņēmīgi, taču līdz uzvarām netiekam. Vispirms atzīts Igaunijas spēcīgākās komandas “Lynx” pārākums, kam seko negaidīts zaudējums arī iepriekš īsti nezināmām dāmām no “Flying Lemons”.

Pēc turnīra neliels sarūgtinājums par neizmantoto iespēju uzspēlēt turnīra pusfinālā, taču, kā jau sportā ierasts, gūstam pieredzi, audzējam muskuļus un tiekamies nākamajos turnīros!

Komandas sastāvs: Evita Gaide(c), Maija Matroze, Kristīne Dūdiņa, Māra Lavrinoviča, Ilze Medne, Kitija Nagle, Linda Balalaiko, Līva Jakovele, Vineta Ozoliņa un Svetlana Parhimuka

PAPILDU INFO

Facebook

Mājaslapa