_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Kick in de Kök ’17

Birkas:, Atskats No comments
featured image

Apaļu jubileju nosvinējis Kick in de Kök turnīrs Tallinā, kurš frisbija cienītājus pie sevis uzņēma jau 20 reizi. Šajā reizē 39 komandas no 8 valstīm. Jāteic, ka brangs pievedums no Latvijas – 14 komandas.  UD krāsas pavīdējā abās divīzijās. “SoulFly” komanda vīriešu un apvienotā “KCN/DTS” komanda sieviešu divīzijā. Jāpiemin, ka vairākas dāmas šajā turnīrā startēja arī Latvijas izlases komandās, kuru sastāvā izcīnīja 5. un 7. vietu. Turpinājumā plašāk par UD komandu startiem:

SoulFly

Jānis Cīmurs par komandas startu:

Šogad “SoulFly” komanda devās uz Tallinu bez īpašiem sportiskajiem mērķiem, bet lai labi pavadītu laiku spēlējot visiem iemīļoto frisbiju. Pirmajā dienā tika piedzīvots tikai viens zaudējums pret Flying Worms, kas liedza cīnīties par vietu pirmajā astotniekā. Bija iemesls apmeklēt izreklamēto Kick 20 gadu dzimšanas dienas ballīti. Vai nu mēs esam jau par vecu, vai citu iemeslu dēļ ballītes mūs tik ļoti nevilina, bet līdz ballītei mēs tā arī netikām. Labi atpūtušies uzvarējām visas otrās dienas spēles. Rezultātā ar vienīgo zaudējumu pret latviešu komandu, ierindojāmies 9. vietā. Visiem “SoulFly” spēlētājiem patika spēlēt nepiespiestā gaisotnē un jau plānojam līdzīgā sastāvā doties uz Tallinu nākamgad.

KCN/DTS

Svetlana Parhimuka par komandas startu:

Daļa komandas bija devusies izlases gaitās, līdz ar to turnīrs aizvadīts ļoti neierastā un starptautiskā sastāvā. Palīgā ņēmām dāmas no Lietuvas komandas “Drop That Smile”, kā arī iespēja tika dota komandas jaunākajām dalībniecēm. Rezultātā 10.vieta un 2 uzvaras 6 spēlēs. Kopumā turnīru varētu nosaukt par interesantu piredzi, jo nācās izkāpt no savas ierastā spēles stila un gan padalīties pieredzē, gan arī pamācīties no kaimiņvalstu dāmu ieteikumiem. Lai arī daļa komandas bija pat ļoti pieredzējusi, nevarētu teikt, ka savstarpējā sapratne izveidojās uzreiz, par ko liecināja arī pirmās dienas rezultāti – 3 zaudējumi. Otrā diena gan priecēja krietni vairāk – 2 uzvaras un zaudējums sīvā spēlē. Prieks, ka pakāpeniski spējām atrast lietas, kas strādā un neatturējāmies arī no eksperimentēšanas, ko citkārt, atbildīgās spēlēs, nedarītu. Turnīra mērķis bija izbaudīt frisbiju un ticu, ka tas arī izdevās.

Papildu info:

Turnīra mājas lapa

Spēļu video

Foto galerija