_Mūsu_ Klubs

Mūsu Klubs

Par mums

Frisbija klubs “Ultimate Decision” ir Rīgā bāzēta biedrība, kas ieguvusi sabiedriskā labuma organizācijas statusu. Kuplais biedru skaits apliecina, ka biedri ir mūsu vērtība, un tas ļāvis kļūt par lielāko frisbija klubu Latvijā un Baltijā.

Kluba mērķis ir sportiska dzīves veida popularizēšana un frisbija kā sporta veida attīstīšana, jo īpaši jauniešu vidū. Tādēļ mūsu ikdienas sastāvdaļa ir ne tikai dalība vietēja un starptautiska mēroga sacensībās, bet arī dažādu turnīru un pasākumu organizēšana, kur dalībnieki tiek iepazīstināti ar frisbiju un tā apgūšanas iespējām (skatīt sadaļu Projekti).


Vēsture

Frisbija kluba “Ultimate Decision” aizsākumi meklējami 2007. gadā, kad vairāki frisbija kluba “Drakons” (komandas “Hardcore Ultimate”) biedri izveidoja komandu “Ultimate Decision”. Tomēr līdz kluba dibināšanai bija vēl jānobriest – Uzņēmumu reģistrā tas tika ierakstīts 2009. gada 2. februārī, kas arī tiek uzskatīta par frisbija kluba “Ultimate Decision” dzimšanas dienu.

Par nozīmīgu pamatakmeni kluba izveidei var uzskatīt 2008. gada rudenī aizsāktos frisbija treniņus Rīgas Tehniskās universitātes studentiem, kas ļāva gan piesaistīt un izaudzināt jaunus frisbijistus, gan arī dot savu artavu frisbija kustības veicināšanā. Joprojām esam atvērti jauniem frisbija interesentiem, katru gadu rudenī (septembrī-oktobrī) rīkojam atvērto frisbija treniņu mēnesi. Vairāk par treniņu iespējām var skatīt sadaļā Treniņi.


Sasniegumi

Kā nozīmīgākie frisbija kluba “Ultimate Decision” sportiskie sasniegumi minami:

Trīs Latvijas frisbija čempionu tituli (2009, 2011, 2013), kā arī “Spēles gara” balvas (2009, 2010, 2011) vīriešu komandai “Ultimate Decision”.

Četri Latvijas frisbija telpās vicečempionu tituli (2008, 2009, 2010, 2012), kā arī “Spēles gara” balvas (2009, 2013) vīriešu komandai “Ultimate Decision” un vicečempioņu tituls (2013) sieviešu komandai “KCN Rīga”.

Baltijas frisbija čempionu tituls 2011. gadā vīriešu komandai “Ultimate Decision”.

Pirmais Latvijas frisbija čempionu tituls jauktām komandām 2012. gadā un “Spēles gara” balva.

Sudraba godalgas starptautiskajā frisbija turnīrā “Rīgas Rudens 2012″ sieviešu komandai “KCN Rīga” un bronzas godalgas (2013) vīriešu komandai “Ultimate Decision”.

Bronzas godalgas un “Spēles gara” balva starptautiskā frisbija turnīrā “Lord Novgorod 2012″ (ekvivalents Krievijas atklātajam frisbija čempionātam) vīriešu komandai “Ultimate Decision”.

Bez tiekšanās pretim aizvien lielākiem panākumiem, tiek izkopta arī frisbija filozofija – “Spēles gars” jeb godīgs, sportisks un draudzīgs spēles stils.