_Mūsu_ Raksti

Mūsu Raksti

Kick in de Kök ’17

Birkas:, Atskats No comments
featured image

Apaļu jubileju nosvinējis Kick in de Kök turnīrs Tallinā, kurš frisbija cienītājus pie sevis uzņēma jau 20 reizi. Šajā reizē 39 komandas no 8 valstīm. Jāteic, ka brangs pievedums no Latvijas – 14 komandas.  UD krāsas pavīdējā abās divīzijās. “SoulFly” komanda vīriešu un apvienotā “KCN/DTS” komanda sieviešu divīzijā. Jāpiemin, ka vairākas dāmas šajā turnīrā startēja arī Latvijas izlases komandās, kuru sastāvā izcīnīja 5. un 7. vietu. Turpinājumā plašāk par UD komandu startiem:

SoulFly

Jānis Cīmurs par komandas startu:

Šogad “SoulFly” komanda devās uz Tallinu bez īpašiem sportiskajiem mērķiem, bet lai labi pavadītu laiku spēlējot visiem iemīļoto frisbiju. Pirmajā dienā tika piedzīvots tikai viens zaudējums pret Flying Worms, kas liedza cīnīties par vietu pirmajā astotniekā. Bija iemesls apmeklēt izreklamēto Kick 20 gadu dzimšanas dienas ballīti. Vai nu mēs esam jau par vecu, vai citu iemeslu dēļ ballītes mūs tik ļoti nevilina, bet līdz ballītei mēs tā arī netikām. Labi atpūtušies uzvarējām visas otrās dienas spēles. Rezultātā ar vienīgo zaudējumu pret latviešu komandu, ierindojāmies 9. vietā. Visiem “SoulFly” spēlētājiem patika spēlēt nepiespiestā gaisotnē un jau plānojam līdzīgā sastāvā doties uz Tallinu nākamgad.

KCN/DTS

Svetlana Parhimuka par komandas startu:

Daļa komandas bija devusies izlases gaitās, līdz ar to turnīrs aizvadīts ļoti neierastā un starptautiskā sastāvā. Palīgā ņēmām dāmas no Lietuvas komandas “Drop That Smile”, kā arī iespēja tika dota komandas jaunākajām dalībniecēm. Rezultātā 10.vieta un 2 uzvaras 6 spēlēs. Kopumā turnīru varētu nosaukt par interesantu piredzi, jo nācās izkāpt no savas ierastā spēles stila un gan padalīties pieredzē, gan arī pamācīties no kaimiņvalstu dāmu ieteikumiem. Lai arī daļa komandas bija pat ļoti pieredzējusi, nevarētu teikt, ka savstarpējā sapratne izveidojās uzreiz, par ko liecināja arī pirmās dienas rezultāti – 3 zaudējumi. Otrā diena gan priecēja krietni vairāk – 2 uzvaras un zaudējums sīvā spēlē. Prieks, ka pakāpeniski spējām atrast lietas, kas strādā un neatturējāmies arī no eksperimentēšanas, ko citkārt, atbildīgās spēlēs, nedarītu. Turnīra mērķis bija izbaudīt frisbiju un ticu, ka tas arī izdevās.

Papildu info:

Turnīra mājas lapa

Spēļu video

Foto galerija

Rīgas Rudens 2016

Birkas:, Atskats No comments
featured image

Mazliet sniegotāks kā ierasti aizvadīts jau 19. frisbija aprindās labi zināmais turnīrs “Rīgas Rudens”.  Ar katru gadu aizvien jauni apgriezieni un šoreiz 4 hallēs uzņemtas 36 komandas no 5 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas. Arī šajā reizē UD klubs tika pārstāvēts abās divīzijās un, nedēļas nogalei noslēdzoties, rezultātu tabulās vīri ierindoti 7.vietā, bet dāmas noslēdza stiprāko 8nieku. Lasīt tālāk

Kick in de Kök ’16

Atskats No comments
featured image

Tradīcijas tiek turpinātas, un arī šogad “KCN Rīga” komanda devās uz turnīru Kick in de Kok Tallinā, lai mērotos spēkiem ar citām sieviešu komandām no Zviedrijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas.

Pirmajā dienā tika aizvadītas četras spēles, no kurām izcīnītas trīs uzvaras. Turnīru uzsākām ar spēli pret “Elvis Presley” komandu, kurā veiksmīgi izdevās gūt uzvaru ar 9:6. Turpinājumā – uzvara spēlē pret “Lynx Jr” ar rezultātu 11:2 un pret komandu “La Bamba” ar 9:4, ar kuru KCN Rīga spēles laukumā iepriekš nebija tikusies. Pirmo dienu noslēdzām ar spēli pret Salaspils komandu, kas turnīra beigās uz Latviju pārveda bronzas medaļas un kurai piekāpāmies ar 2:11.

Otrās dienas cīņas atklājām ar spēli pret “Galactic Girls” no Krievijas un zaudējumu 9:4, taču pretinieces atzina, ka šajā spēlē nācies krietni piepūlēties, tādēļ izvērtusies aizraujoša cīņa. Arī “KCN Rīga” vairāk priecājās uz laukuma tikties ar komandām no citām valstīm, nevis aizvadīt turnīru Tallinā, atkārtoti mērojoties spēkiem ar komandām no Latvijas.

Dienas turpinājumā aizvadījām nenoliedzami spraigu, taču skaistu un tīru spēli pret “Lynx”. Sākumā izdevās gūt diezgan ievērojamu punktu pārsvaru, taču spēles gaitā pretinieces saņēmās un gala iznākums nebija paredzams līdz pēdējam brīdim. Komandas spēlētājas apliecināja savu cīņas sparu un apņēmību, kas vainagojās ar emocijām bagātu uzvaru 10:9. Pēdējo spēli par 5.vietu aizvadījām pret “Drop That Smile” komandu no Lietuvas. Tika atzīts pretinieču pārākums un kopvērtējumā izcīnīta 6.vieta.

Komanda jau turnīra sākumā par savu galveno mērķi nostādīja spēles gara balvu, tādeļ visu spēļu laikā tika saglabāts pozitīvisms, spēles tīrība un godprātība. Ar lielu lepnumu jāsaka, ka mūsu pūliņi tika novērtēti, jo no turnīra mājās pārvedām Spēles gara balvu un ceļazīmi uz nākamā gada turnīru.

 -Katalīna Bernāne

PAPILDU INFO

Foto

Video

Turnīra mājas lapa

 

Latvijas Frisbija Līga 2015/2016

Birkas: Atskats No comments
featured image

Līdz ar marta iestāšanos aizvadītas arī noslēdzošās cīņas Latvijas Frisbija Līgā un par telpu sezonas spēcīgākajām vienībām atzītas “Salaspils WT” vīriešu divīzijā un Ogre “Moments” sieviešu konkurencē. UD kluba komandām sezona noslēgusies bez godalgām, divas ceturtās un septītā vieta. Turpinājumā komandas pārstāvju atskats uz aizvadīto sezonu:

UD

LFL un LFČt šogad noslēdzām 4. vietā – noteikti ne tas, uz ko lūkojām, trenējoties un gatavojoties sezonas garumā. Rūgtuma piegarša.

Par šīs sezonas mērķi tika izvirzīts maksimāli labs starts LFČt, kur LFL un citi turnīri (Rīgas Rudens un Minsk) kalpo par labu sagatavošanās posmu. Paradoksālā kārtā komandas labākais sniegums tika sasniegts Rīgas Rudenī – sudraba godalgas, kam vajadzēja kalpot par iedevsmu turpmākai sezonai. Tomēr turpinājumā neizteiksmīga LFL sezona 1. divīzijā – ar pāris emocionāli labām uzvarām pret Flying Worms (13:9), UltiManiacs (8:7) un Hardcore Ultimate (10:8), kā arī graujoši sāpīgiem zaudējumiem pret Salaspils WT (4:13, 2:13), Ogre NightWatch (8:11). Protams, var meklēt vainu grūtībās atrast piemērotu treniņu vietu un laiku, tomēr lielākā problēma bija lielā mainība UD komandas sastāvā cilvēku aizņemtības, kā arī traumu dēļ. Lai arī sezonas beigās +/- bijām atguvušies no sāpīgajiem zaudējumiem, LFČt 1/4 fināla spēlē pārliecinoši uzvarējām UltiManiacs (13:9), tomēr turpinājumā sekoja tikpat pārliecinoši zaudējumi 1/2 finālā pret Salaspils WT un spēlē par 3. vietu pret Hardcore Ultimate.

Domāju, ka katrs apmeklējot treniņus, lūkojās pēc labāka rezultāta sezonas noslēgumā. Bet laikam netika ieguldīts pietiekami daudz darba un attieksmes, lai pretendētu uz medaļām. Vēlos pateikt paldies komandas kapteinim Mārtiņam Taurenim, kas centās uzturēt dinamiku komandā visas sezonas garumā, paldies arī komandas biedriem par labajiem momentiem. Ceru, ka varēsim paņemt vērtīgas atziņas no šīs sezonas labākiem startiem nākotnē.

-Dainis Jakovels

2016-03-06_img_0347

KCN RĪGA

Šosezon nokomplektējām komandu ar lielu spēlētāju skaitu, lai bez rūpēm varam aizvadīt produktīvus treniņus un nesatraukties par maiņu trūkumu sacensību posmos. Kopumā sezona tika aizvadīta labi, apzinoties, ka par čempionu titulu izteikti cīnījās četras komandas. Nedaudz nogurdinoši bija spēlēt trīs grupu apļus pret vienādiem pretiniekiem, bet, no otras puses, tas ļoti lika analizēt spēļu tehniku gan mūsu, gan pretinieču izpildījumā, lai plānotu risinājumus turpmākām uzvarām.

Pusfināla spēli aizvadījām pret pērnā gada pretiniecēm “Momentu” no Ogres, kuras apņēmīgi spēlēja sezonas noslēgumu bez maiņām. Lai arī cik ļoti centāmies spēlēt aizsardzībā, piespiežot pretinieces lielāko daļu punktu iziet uz tālajām piespēlēm, piekāpāmies ar rezultātu 10:13, lai jau neskaitāmo reizi turpinātu cīņu par medaļām. Mazā fināla pretinieces “Valmiera Women” šosezon turpināja pārsteigt, regulārajā sezonā gūstot 1.vietu, tādēļ arī gatavojāmies spraigai spēlei. Veiksmīgais spēles sākums ar vadību 4:1 neapstādināja valmierietes un jau otro puslaiku aizvadījām iedzinējos, spēlei noslēdzoties ar piekāpšanos 8:11 un 4.vietu. Ar godu spējām atzīt citu komandu pārākumu, bet tas vēl vairāk ir veidojis komandas spēlētājās pārliecību, ka pie šiem zaudējumiem neapstāsimies. Atpūtā vēl nedosimies, jo turpināsim gatavoties nākamajām sacensībām “Kick in de Kok”, kas norisināsies aprīļa vidū Tallinā.

 -Irbe Tene

PAPILDU INFO

Rezultāti

Spēļu video

Minska 2016

Atskats No comments
featured image

Naktī uz pirmdienu mājās atgriezās “Ultimate Decision” vīriešu komanda, kura aizvadītajā nedēļas nogalē startēja turnīrā, kuru līdz šim komandas no Latvijas nebija iepazinušas – Minska 2016.  Kā jau var noprast pēc nosaukuma, turnīrs norisinājās Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā un šis bija turnīra jubilejas jeb 10 gads. Plašāk par komandas gaitām un izcīnīto 6. vietu Mārtiņa Taureņa stāstījumā:

Lasīt tālāk

Ziemassvētku cepures turnīrs 2015

Atskats No comments
featured image

Ziemassvētki ir laiks, kad ģimenes sanāk kopā, atskatās uz aizvadīto gadu un izbauda kopā būšanas prieku. Arī UD saimē šis ir īpašs laiks un to atzīmējam ar sev ierasto  Ziemassvētku cepures turnīru. Tie, kas to ir piedzīvojuši, zina, ka šādās reizēs ieeja sporta zālē ir tikai cepurēs un ar groziņu un, kaut arī tas ir sporta pasākums,  svarīgākais ir labi pavadīt laiku sev tuvu cilvēku lokā. Lasīt tālāk

Rīgas Rudens

Birkas:, Atskats No comments
featured image

Vēl viena spilgta nedēļas nogale aizvadīta frisbija laukumos. Turnīrs “Rīgas Rudens”, kurš šogad atzīmēja savu pilngadību,  7. – 8. novembrī Ogrē, kā arī Lielvārdē,  pulcēja 31 komandu, kas savā starpā noskaidroja spēcīgākās vienības vīriešu un sieviešu konkurencē. Abās divīzījās dalību ņēma arī UD kluba komandas – “Ultimate Decision” vīriešu konkurencē un “KCN Rīga” sieviešu. Skrienot notikumiem pa priekšu, uzreiz pačukstēsim, ka lielisks starts padevās UD vīru komandai, kura, sasniedzot finālu, turnīru noslēdza godpilnajā 2.vietā. Lasīt tālāk

Atvērtie treniņi 2015

Atskats No comments
featured image

Ārī šoruden esam padomājuši par visiem frisbija interesentiem un piedāvājam iespēju apmeklēt “Ultimate Decision” rīkotos atvērtos treniņus. Tā ir lieliska iespēja ne tikai apgūt frisbija prasmes,  bet arī labi pavadīt laiku sportiskā atmosfērā. Treniņus uzsākam 16. oktobrī!

Lasīt tālāk

Latvijas Čempionāts 2015

Atskats No comments
featured image

 Aizvadītās vasaras noslēdzošā nedēļas nogale pavadīta frisbija laukumos, kur 2 UD komandas mēģināja aizsniegties līdz Latvijas čempionu titulam. UD dāmas savas cīņas aizvadīja Salaspilī, bet kungi spēkus mēroja Ogrē. Lai arī čempionu titulu izcīnīt neizdevās ne vieniem, ne otriem, UD godalgu klāsts papildināts ar sudrabu sieviešu konkurencē. Vārds spēlētājiem:

Lasīt tālāk

EUCR – N

Atskats No comments
featured image

Šajā reizē ieskatīsimies UD mix komandas gaitās Eiropas klubu Ziemeļu reģionālās atlases turnīrā, kurš 15. – 16. augustā tika aizvadīts Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. UD komanda startēja jauktajā  jeb mix divīzijā, kura pulcēja 4 komandas – 2 Latvijas, 1 Lietuvas un 1 Igaunijas.  Divās dienās aizvadītas 5 spēles un izcīnīta 3. vieta, bet par visu plašāk turpinājumā.

Lasīt tālāk